Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs meleg víz a házban...

Nincs meleg víz a házban milyen villany bojlert vegyek a fürdőbe amit könnyen be lehet szerelni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Beszerelni*
2021. máj. 2. 20:53
 2/8 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
36%
Egy kedvező árú közepes minőségű villanybojlert javaslok :)
2021. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:
36%

Ár-érték szempontjából megéri, szereltem be ilyen típust jók.

[link]

2021. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ehhez nem kell szétverni a fürdőt?

Komymrn be lehet szerelni?

2021. máj. 2. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

#3 Mi a helyzet vízkövezéssel, mert én úgy tudom, hogy igencsak kicsi a nyílás az alján.

Én csakis Hajdút javaslok, ahhoz bármelyik boltban lehet alkatrészt venni, és cirka egy 10-esből ki lehet cserélni a belét.

2021. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

A hajdu bojler a tuti. Egyszerű mint a faék és olcsó hozzá az alkatrész.

Kell hozzá áram. 16A 3x2,5 vezetéken. Te tudod, hogy ezt hogyan tudod biztosítani.

Kell egy hideg víz csonk a bejövö víznek és egy melegvíz csonk az elmenőnek. Ezek megvannak ?

Ja meg egy darab stabil fal ami bírja a bojler súlyát. Hány literes lenne ?

2021. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszerelésben nem sok különbség van a különböző villanybojlerek között, midegyiket fel kell rakni a falra, rákötni 2 helyen a vízre meg egy helyen a villanyra. Ez a bojlerek 99 százalékánál így van.
2021. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 puritan ***** válasza:

"Okos" bojlert semmiképpen ne vegyél, mert azzal megszívod.

Szerintem is egy egyszerű Hajdú a legjobb. Rendszerint nincs vele baj, de ha mégis, mindent lehet kapni hozzá.

Ha kevés a lóvé, esetleg egy használt, de nem túl öreg Hajdú is megteszi, 1-2 tízezret lehet spórolni vele. A jófogáson általában lehet találni.

2021. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!