Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyugdijbiztositási főosztály...

Stoiber kérdése:

Nyugdijbiztositási főosztály Fiumei u. 19 jelenleg (2021 05.06) van személyes ügyfélfogadás? Mert ellentmondó információk keringenek.

Figyelt kérdés
Egy friss fotó a főbejáratró valakinek?

2021. máj. 6. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha telefonálnál?

[link]

2021. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Felhívjuk tisztelt ügyfeleink figyelmét, hogy a koronavírus terjedésének lassítása érdekében 2020. november 11-től a kormányhivatal ügyfélszolgálatain kizárólag időpontfoglalással zajlik az ügyfélfogadás. Kérjük, hogy az ügyfélszolgálatokat csak halaszthatatlan esetben keressék fel személyesen, ehelyett válasszák az elektronikus ügyintézési felületeket és telefonon kérjenek tájékoztatást."


Miből gondolod, hogy ez nem valós? (A hivatalos honlapról)

A fotó az esetlegesen kiragasztott tájékoztató papír miatt kellene, vagy hogy megtaláld a bejáratot?

2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mintha úgy hallottam volna,hogy kinyitott minden ilyesmi,de csak akinek van oltakozási kártyája,az mehet be.
2021. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
saját ügyintézőm van, őt már hivtam kb 50-szer. soha nem veszi fel, e-mailre nem válaszol. központi e-mail cimre irtam,időpontot kértem, levelemet továbbitották a saját ügyintézőmhez. (22-es csapdája).
2021. máj. 15. 12:48
 5/5 anonim válasza:
Nekem van némi rálátásom a bent folyó dolgokra, és had mondjam meg, hogy magasról tesznek az elbírálók az ügyekre. 4-5 éves ügyek nincsenek megoldva, egyik ismerősöm mesélte. Létszámhiány van és olyan Kádár-szökevények ülnek bírálói pozícióban akiknek egy gondjuk van és az a beadványt benyújtó személy. A telefont direkt nem veszik fel kár is hívni őket.
2022. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!