Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet a lakásban a másik...

Hol lehet a lakásban a másik biztosíték?

Figyelt kérdés
Szerencsésen vasárnap éjjel csaptuk le az áramot és mivel új lakás, fogalmunk nincs hogy lehet visszaállítani a lakás másik felében az áramot. Kimentünk a lépcsőházba visszanyomni, de csak az egyik szobában van villany és csak a modem indult be (laptopról írok akksiról). A lakás 90%-ában nem működik semmi. Nem akarjuk, hogy reggelre megromoljon az étel a hűtőben. Az egyik elosztóból kiugrott a billenő kapcsoló és konkrétan szétrázta apámat, meg is sütötte a tenyere felét, tiszta fekete lett, de ezen kívül szerencsére nincs baja (azért írom le, mert lehet nincs másik kapcsoló és ez bebolondította volna az áramot vagy valami?) Szóval hol lehet az a másik kapcsoló? Vagy ez VALAMI hiba?

2021. máj. 30. 23:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk. A bejárati ajtó felett is volt egy, van áram juhuu.
2021. máj. 31. 00:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Áramütés esetén azonnal orvoshoz kell menni!!! Akár 20-24 órával később is leállhat a szíve
2021. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ja és villanyszerelő! Teljes rendszert átvizsgálni
2021. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%

innen látszik hogy kamu meg ha mindent lecsapott akkor gondolom mobilról írsz?

mentőt nem kellett volna a sérülthöz hívni ha feketére égettt a keze?

2021. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, tényleg megtörtént sajnos minden. Nincs semmi baja, reméljük így is marad. A tenyere fele lett csak fekete. Laptopról írtam.
2021. máj. 31. 06:59
 6/10 anonim válasza:
De akkor is vigyétek el orvoshoz, az ilyet nagyon nem szabad félvállról venni.
2021. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

5.akkor is elkellett volna orvoshoz menni!

egy áramütés nem gyrekjáték még ha nem is látszik a szívvel is történhetett volna baj később is..

istenem de gyerekes vagy innen látszik hogy troll

2021. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a fura, hogy valakinek hogy nem tűnik fel az ajtó feletti biztosíték tábla? Ha jössz, ha mégy látod...
2021. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a fejemet is elveszteném, ha nem lenne a nyakamhoz kötve, szóval hiba van előttem, nem látom.
2021. máj. 31. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fekete a keze az szövetelhalás…
2021. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!