Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan védekezni vízkár ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem adott. Víz szivárgás érzékelőt szeretnék venni, mert társasházban lakom, és egyszer eláztattam az alattam lakót. Természetesen nem szándékosan, mert az éjjel eldurrant a konyhacsapom. 2-3 hete meg este 23:30kor csengettek be, hogy vizesedik a mennyezetük a fürdőben, de akkor nem én áztattam, mert egész éjjel fent voltam és óránként fotóztam a vízmérőt, ami semmi szivárgást nem mutatott és elfolyást sem. A vízhálózat nálam teljes mértékben fel lett újítva, 3 évvel ezelőtt. Viszont a lakásom elrendezése olyan, hogy egy szinten 3an vagyunk. Baloldali lakás az enyém. Azaz a bejárati ajtó mellett van egyből a fürdő. És L alakban kell a konyhába menni, így a két rész között nagy a különbség. Gondolom egy érzékelővel nem lehet megoldani a figyelést. Ha leteszem a konyhába az egyet akkor nem érzékeli a fürdőt majd, ha leteszem a fürdő elé akkor meg mire odaér a víz, már rég baj van. Ezért nem tudom miként lehet kivitelezni a dolgokat. Viszont a szomszédomnak sem akarok kárt okozni, de az az út sem járja, hogy egész éjjelre kizárom a vizet. Ha több napra elmegyek itthonról alap, hogy kizárom a vizet. Szóval akinek van ilyenben tapasztalata tudna nekem segíteni? Köszönöm annak, aki érdemben válaszol.
2021. jún. 5. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
2db érzékeló és 1db lezáró mágnesszelep
2021. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!