Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit kért a Digi a kábel...

Mennyit kért a Digi a kábel bekötésért?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 2 készülékig csak az anyagot számlázzák ki, a harmadik készüléktől már a munkadijat is. Kb. évi 20 000 Forint lenne a különbség a mostani szolgáltatóm és a Digi ára között, ráadásul a Diginél névleg 2X gyorsabb a net.

2021. jún. 21. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ingyen kötötték be, szolgáltató váltás esetén. Az kb csak annyit takart, hogy a modemet a bejárati ajtó mellé lerakták és onnan már magam oldottam meg cat6 kábelezést. Annak az ára, amit én vettem 80 ft volt métere, gondolom digi csak olcsóbban szerzi be ipari mennyiségben mint én az utp kábelt. blankoló csati minőségi is max 100 ft.
2021. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ingyenes volt a bekötés.

A házon belül meg megoldom a többit wifi-vel.

2021. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb két hete kötöttek. Az első számlám 8790, amiből 3100 a havidíj, a többi a bekötés.
2021. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!