Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elmondanátok miért kell...

Elmondanátok miért kell hetente kétszer is nyírni azt a kiba*ott pázsitot?

Figyelt kérdés
Nincs jobb dolgotok? Ennyire unatkoztok, hogy ennél értelmesebben nem tudjátok eltölteni a szabadidőköket? Vagy van egy szabály, hogy ha 1 centinél nagyobb a fű nyírni kell? Ha igen akkor bocs.
2010. aug. 26. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Vissza nyaljon a fagyi? Nincs jobb dolgod, mint azzal foglalkozni, hogy kinek hogy szép, hogy tetszik? :) Ennyire unatkozol?


Felénk egyébként hetente nyírják, aki naponta öntözi, az esetleg hetente kétszer. De lehet, hogy azért, mert igényesek a környezetükre...nem? :P

2010. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod a világgal? Nem tartozik rád, hogy ki hányszor nyír füvet.=) ha meg a zaj zavar, akkor beszélj a szomszéddal, hogy lehetőleg alkalmasabb időpontot válasszon.
2010. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Igen, elmondom. Azért,mert ha hagyom nagyra nőni, utána a gyengébb fűnyíró nem viszi le, mert nem pázsitunk van, hanem a senkiföldjén lakunk és gazos a terület. Egyébiránt pedig kétszer nyírom egy héten...De amúgy tényleg inkább foglalkozz a saját dolgaiddal...
2010. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is mindig erre ébredek hajnali ötkor,legalább nyáron aludhatnék,de nem
2010. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ne piszkáljátok szerencsétlen kérdezőt! sajnos nekem is hetente 2x kell vágni, b@ssza meg! ki nem állhatom azt a rohadt füvet! 13/F
2010. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha ismernéd a szomszédomat..:S
2010. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Úgy ébredek reggel, hogy nyírhatnékom van, akkor nyírok.
2010. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem meg pl a szomszédban 6 kutya van és egész éjjel őrjöngenek, van hogy nappal is és ugye vaqy megszokom vagy vehetek máshol házat. Le nem lőhetem őket, mellesleg állatbarát vagyok. Sajnos van ilyen. Vagy alkalmazkodsz, vagy megpróbálsz emberi hangnemben egyezkednia kedves fűnyíró szomszédoddal, vagy csinálsz amit akarsz. Ez az élet sajnos ilyen! A saját házában mindenki majdhogynem azt csinál, amit akar.
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar menj be a jegyzőhöz és jelentsd fel birtokháborításért.
2010. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
no az csak egy dolog hogy hetente kétszer... De miért hajnalban?!
2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!