Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Keringető szivattyúházban a...

Keringető szivattyúházban a víz belemegy és ott évekig ott is marad vagy az is cirkulál a fűtési vízzel ???

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést mert kaptam egy régi keringetőt -neten nem találtam robbantott rajzát csak frissebb kiadásúakét. Ott látni (nyíl mutatja ) tengelyen hosszában át van fúrva azon megy befele a víz kenni a csapágyat ! Viszont nem látni hol jön ki vagy az évekig pang benne? Videót is néztem és ott lehetett látni a tengely hosszában átfúrva , viszont a felső csapágyat tartó tányéron apró fúratok voltak -ebből gondolom ott jön ki a víz és így cirkulál magában a házban a víz közben keni !Kérdésem az lenne ennek így kell lenni vagy a gyártótól függ , Mert SZERINTEM A BEMENŐ VÍZNEK NEM ÁRT CSERÉLŐDNI -Netán fúrjak rá lyukakat ?? a felső csapágytartó tányérra ?

[link]

[link]



2021. júl. 29. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
TERMÉSZETESEN NEM a vizet keringető részére gondoltam, hanem az elszigetelt fórgórész házra !!!
2021. júl. 29. 14:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek furnál rá lyukat ha gyárilag nem tettek rá?
2021. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok év alatt kifejlesztett, jól működő berendezésen minek alakítanál, ha nem értesz a benne zajló folyamatokhoz. Hidd el, nálad többen, és okosabbak alakították ki, és tudják a miértekre a választ.
2021. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyárban is van, hogy utólag jönnek rá ! Akkor a később kiadottakon miért van lyukak ? (ugyan ezen típusnál)
2021. júl. 29. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet olyantól kérnék választ aki ért is hozzá és szakember ebben !
2021. júl. 29. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!