Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kimostam a tollkabátomat és...

Kimostam a tollkabátomat és összecsomósodott benne a tolltöltet. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Míg meg nem szárad, nem sokat. Száradás közben néha rázogasd, lazítsd, óvatosan, hogy ne törjön meg a toll. Mikor teljesen száraz, akkor szépen akár egy tollpárnát alaposan rázd fel. Szépen a helyére kerül a töltet. Ne aggódj, nem ment tönkre.
2010. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Általában ez a gyengébb márka nélküli tollkabátokkal fordulhat elő...,,ha megszárad rázogasd és a helyére megy minden tolltöltet!
2010. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó jó nagy marhaságokat beszélsz! A 60 rongyos GAS kabátomban is lement az egész aljába, majdnem kitéptem a hajam, mert nagyon szeretem! 2-3 nap kellett mire megszáradt és újra eloszlott benn rendesen!
2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát elég gagyi akkor a Gas is...

Amúgy én pont emiatt nem veszek már tollkabátot...,inkább Saxoo!!

2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Jah igen a GAS tényleg a gagyi vonalat képviseli.. Leülhetsz 1-es.. Márkától függetlenül összecsomósodik az összesben ha kimosod.. Jah még annyit, hogy az említett GAS kabátban télen a mínusz 20 ban 1 szál rövid ujjú pólóban jártam annyira meleg volt..
2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy divatge.i lennék ,szóval tisztában vagyok a márkákkal,a Gas is ismerem,de nem a kedvenc márkám!És ez is gáz hogy úgy csinálják meg a tollkabátot,hogy lemegy a toll az aljába... Nekem a Saxoo-m is toll az egyik és abban se megy le kimosás után!A másiknál meg úgy van kialakitva a varrás vagy a bélés,hogy nem tud lemenni a toll benne!
2010. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Értelek főnök! Én is divat g*ci vagyok :D meg a SAXOOt is bírtam! Egészen addig amíg ki nem derült, hogy köze sincs Londonhoz csak ámítás.. 100% magyar tulajdonú..
2010. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a télikabát is amiben D.Beckham pózólt?Ne mond már...

Mondjuk azzal egy gáz volt,hogy belül nagyonn tollasodott és ha fekete pulcsi volt rajtam tiszta toll lettem,de attól függetlenül jól nézett ki!De az hogy Magyar azt kétlem,max. csak forgalmazó!De most néztem meg a D. Beckham-es kabátom ott a gyártó London,egy másiknál meg Kina:D

2010. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát én is nehezen hittem el! Csak mikor kimentünk Londonba akkor tudtam meg!! Egy darab ilyen bolt nem volt, k*rva nagy csalódás nekem is, mert szerettem!


[link]

2010. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nah,ezt nem is tudtam...

Ettől függetlenül szeretem azért a márkát,mert jók a télikabátjai!Még jó hogy a Replay olasz:D

2010. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!