Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kialudt az őrláng, hogyan...

Kialudt az őrláng, hogyan tudnám meggyújtani?

Figyelt kérdés

Teljesen laikus vagyok ehhez, a szikráztató (piros) gomb nem csinál semmit, csak kattog.

[link]



2021. júl. 31. 22:16
 1/8 anonim válasza:
A kék gombot nyomva kell tartani és közben kell szikráztatni a pirossal.
2021. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, melyik kékre gondolsz, de egyiket sem lehet benyomni.
2021. júl. 31. 22:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Á, megmozgattam a fentit, és már be is lehet nyomni, de így sem gyullad meg a láng.
2021. júl. 31. 22:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem küld gázt a kék gomb? Mert a piros szikrázik, de a kék látszólag semmit sem csinál.
2021. júl. 31. 22:31
 5/8 anonim válasza:

Lehetséges. Nekem is hasonló készülékem van.

Meg kéne próbálni erősebben, ütközésig nyomni a kéket.

2021. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiment a gáz, fél percig nyomd, aztán szikra. Kicsi pihen, aztán ismét. Az áramlást hallani.

Mivel kialudt, így sokára gyullad meg ismét.

2021. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj hosszú gyufát ! Folyamatosa nyomva kell tartani a vízszintes csúszkában levő kék gombot és úgy kell a gyufával az őrláng csövén kiáramló gázt meggyújtani. Ha ég az őrláng, akkor még 10-15 másodpercig ajánlatos nyomva tartani a kék gombot és csak aztán felengedni, hogy legyen ideje felmelegedni az őrláng által melegített hőérzékelőnek. Azonban az őrláng csak akkor szokott elaludni, ha szennyezett a gázt odavezető szűk cső. Ezért az újra begyújtás előtt érdemes átfújni egy vékony gumicsővel az őrláng csövét. Sokszor ez csak a burkolat levétele után sikeres.
2021. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazban van gaz? Ha lekapcsoljak akkor van, hogy a gazora is le"tilt".
2021. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!