Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klímatelepítésre kedvező áron...

Klímatelepítésre kedvező áron tudtok javasolni valakit?

Figyelt kérdés
Klíma már meg van rendelve, akiket felhivtam azt mondják csak saját maguk által forgalmazott klímát telepítenek.

2021. aug. 17. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

na én is ebben a cipőben járok...most ebben a melegben a forgalmazó azt mondta, ha nála veszem a klímát, akkor is két hónap múlva tudnak jönni..

Nincs mit tenni, várom az őszt..

2021. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendeltem klímát webáruházból, de már töröltem a rendelés, kB 30-40 klímást felhivtam, nagyrészük csak saját maguk által forgalmazott klímát szerel fel, vagy ha nem saját maga által hozott klíma, akkor annyival drágább a telepítés, hogy nem éri meg. Van már egy (drága) gree klímánk, a hálóba is akartam egy olcsóbbat, így a legolcsóbb klímát rendeltem meg, amit találtam, 85e ftert, de így viszont drágább mint ha rendelnék egy klímás weboldalról...
2021. aug. 17. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!