Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közös udvaros lakásban, ?én...

Közös udvaros lakásban, ?én abban lakom,12.lakás van egy udvarban,de nem ajánlom senkinek.K8nek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En sem ajanlom senkinek.
2021. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy vannak ellentétek.
2021. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
"Sima" társasházhi lakáshoz képest szerintem semmivel nem rosszabb.
2021. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi a problema? Nekunk is van kozos udvar, de most ettol se rosszabb, se jobb nem lesz a lakokozosseg.
2021. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszabb, mint egy sorház. Megölik egymás kutyáit és betörnek. Egy ismerős panaszkodott ezekre.
2021. aug. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit hallottam negatívumként az ilyen közös udvarban lakó emberektől Nem állítom, hogy minden kifogás jogos, de tény, hogy fennállhat:

- a gyerekek zavarják lármájukkal, focizással az időseket,

- ha konyhakerti zöldséget is termeszt valaki, meglopják (kert esetében),

- egyik kertipartit rendez, másik nem bírja a lakásba beszivárgó füstöt,

- ha az udvar nincs kimérve, vita van, hogy ki melyik részét használhatja.

2021. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nállunk az udvarban alkoholisták laknak.jön a lakasukból a bűz,be az én lakásomban. A másik dolog,hogy van közös raktár, de az egyik lakó kitalálta,hogy az övé a raktár,s a kisebb részét lezárta..szemetet,kő tőrmelékeket tárolbenne..a közös képviselő nem csinál semmit.Kint iszik az udvaron az alkesz,ott tanyázik.Évek óta nem fizetik a közös költségeket..mindenféle alkoholista haverjai oda járnak az udvarba,idegenek.Szóval nem ajánlom senkinek.
2021. aug. 20. 09:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Váltsátok le a közös képviselőt!

Tennie is kell valamit a lakókért, nemcsak felvenni a havi fizetést. A kik nem fizetnek - azok lakása be van terhelve az elmaradással? Kilakoltattak már valakit emiatt, vagy még futja a lakása ára a tartozást? Mit csinál az ellenőrző bizottság? Tevékenykedik, vagy ők is csak felveszik a jutalmukat?

Váltsátok le a teljes garnitúrát, ha nem a lakókat szolgálja.

2021. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leváltottuk a kőzös képviselòt,ez a mostani sem csinál semmit! Hagyja ,hogy sokan ne fizessenek közös költséget.1 millió tartozása van az egyik lakónak,a többinek is több száz ezer. 2 éve azt mondta a képviselő végrehajtás alatt vannak,de nem igaz,mert papirt sem kapott senki!!! Senkit nem lakoltatnak ki,,tűrik ,hogy ne fizessenek.Csak 1.2 lakó fizet rendesen!!! Senki nem áll ki senkiért.nem mernek szólni a nem fizetőknek a lakók sem,s a képviselőnek sem,mert az is igérget mindent,de soha nem tesz semmit..
2021. aug. 20. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Gróf Széchenyi István mondta: "Minden népnek olyan kormánya van, amilyet megérdemel."

A Ti helyzeteteket számba véve: "Minden lakónak olyan képviselője van, amilyet megérdemel."

Hogy a fenébe tudtatok két balfácánt egymás után megválasztani?

Én 1969 és 1993 között voltam vezetőségi tagja egy lakásszövetkezetnek (kb. 1500 lakás!), de ekkora tartozás szóba se jöhetett volna.

2021. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!