Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elte kollégiumtol nem kaptam...

Elte kollégiumtol nem kaptam értesítést, nem kellett volna megkapnom?

Figyelt kérdés

Másodéves hallgató leszek az eltén és jelentkeztem kollégiumba. A státuszhoz azt írják: "Ügyintézés alatt"


ELTE HÖK öt érdemes lenne felhívnom, vagy ilyenkor még nem szoktak megkapni.

Olyasmit olvastam hogy 16-ától érkezhet üzenet.

Ti már kaptatok értesítést?



2021. aug. 22. 16:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Elsőéves vagyok, én már rég megkaptam, ahogy a gólyák egésze is. Úgy tudom, hogy a felsőbbéveseknek már réges rég lezárult a koli jelentkezés és a ponthatár is megvan már egy ideje. Hívd fel őket mindenképp
2021. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a gólyák megkapták, láttam hogy 32 a ponthatár, de a felsőéves ponthatárt nem is találom sehol.
2021. aug. 22. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

illene tudni, hogy a pápa érkezése miatt általános káosz van a koleszok körül. Az egyház ötezer helyet kért a kormánytól a pápalátogatás idejére a külföldi zarándokok részére.


Azt mondták a tévében, hogy mindenkit időben értesítenek, addig oldja meg valahogy.

2021. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

[link]


"Az eljárás eredményéről várhatóan 2021. május 14-17. között a NEPTUN Egységes Tanulmányi Rendszeren keresztül elérhető felvételi határozatban értesítjük a pályázókat."


Nagyon rég lekéstél róla, lehet hogy véletlenül az elsőéves felvételire jelentkeztél, de nektek áprilisban volt. A várólistás jelentkezés is lezárult július közepén. Szerintem nagyon gyorsan keress egy magánkolit (már ameddig szükséges lesz, nem hiszem hogy egész évben jelenléti oktatás lesz)

2021. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem

Szerintem neptun nem is engedné hogy elsőévesként jelentkezzek.

Azt írja hogy varolistas kollégiumi jelentkezés, tavaly azt írta hogy elsőéves.

2021. aug. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!