Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A metro üzletekben csak...

A metro üzletekben csak vállalkozóként lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Már nem, egyéni vásárlóként is.

De szerintem nincs értelme. Értéktelen, teljesen low budget szarok vannak ott.

Ha kisboltod van, talántalán.

Ha saját felhasználásra kell, akkor viszont sokkal jobb az Aldi/Lidl. Tán még olcsóbb is.

2021. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

én is lapozgatom a metro ujságot amit neten látok, hogy nem látom, hogy olyan olcsó lenne, ha nagyban vásárolok



és nem hiszem, hogy a cba stb. üzletek innen vásárolnának be, max a nagyon kicsi egyéni vállalkozók, de szerintem azok sem

2021. szept. 16. 14:26
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, hogy anyagilag hogy éri meg, de hogy a húsáru ott a legszebb, az biztos! Ill. vannak dolgok, amiket sehol máshol nem látni.
2021. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

A vásárláshoz METRO kártya kell. Ezek válthatják ki:

[link]


Illetve évente pár alkalommal vannak nyílt napok, amikor regisztrációt követően bárki bemehet.


Nem igaz hogy rossz áruház. Rendszeresen vásárolok ott. A napi, hétvégi bevásárlásokat nem ott intézem, de 3 -4 hetente egyszer bevásárolok ott. Igaz, hogy nem minden olcsóbb, de van ami megéri. És a saját márkás termékei kifejezetten jók!

Ott szoktam venni fürjtojást, háztartási szereket, fűszereket, bort, stb.

Én nem kávézom, reggelente egy dobozos kólát iszom helyette. Pepsi Black-et mindenhol 200 Ft körüli áron lehet kapni, vagy drágábban. ( SPAR-ban most 209 Ft, Auchan-ban ugyanannyi, Tescoban 219 (!)Ft.) METRO-ban 1 doboz 175 Ft, de ha veszek egy kartont ( 24 darab), akkor darabja 135 Ft. Kifejezetten jó a halas pultjuk is, és irodaszert is ott vásárolunk.

Nem jobb mint a többi, de más. Van amiért érdemes odamenni, és van amit én is a Lidl-ben vagy az Auchanban vásárolok.

2021. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Húst mi is ott vettünk a bográcsozáshoz, de egyébb hozzávalókat is, persze itt általában nagytételben vannak dolgok.

Úgy nézem, hogy magánszemélyek részére ugynevezet Gourmet kártyát lehet igényelni, viszont csak nyítl napokon, péntek, szombat és vasárnap lehet vele vásárolni. Nem értem különben miért jó nekik ez a kártyás rendszer? Anno mikor Fehérváron megnyílt, akkor dolgoztam a Visteonnál, és mi melósók is kérhettünk, pedig már akkor is csak a vállakozókat pereferálták.

[link]

2021. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Az utóbbi hónapokban (1 éve?) felmentek az áraik. Volt kártyám, de lemondtam. Most az Auchanba járunk, de sokszor csak az Aldi vagy a Spar a cél. Ezek közelebb vannak és a többletpénz miatt nem érdemes autózni.
2021. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

"Az utóbbi hónapokban (1 éve?) felmentek az áraik. "

Kinél nem?

2021. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mindenhol felmentek, de nekem már nem éri meg ugyanazért az áruért kilométerekkel többet megtenni a Metróba, ha szinte ugyanazon az áron megkapom a közelebbi Auchanban, vagy a köröttem levő Aldi, Spar, Penny (ezek egy rakáson vannak) vagy az 1km-re levő Primában. Persze, a Metróban is vannak olcsóbb áruk, mint az említett üzletekben, de nekem nem éri meg. Másnak lehet hogy megéri. Ő dolga.
2021. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

senkit nem érdekel, hogy te mennyit és hova autózol, az érdekel, hogy összességében jó bolt e a metró vagy sem?


jók e az árak vagy sem?

2021. szept. 16. 20:53
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Jelenleg többé-kevésbé egy szinten van más üzletláncok áraival. Na, pont ezért nem érdemes nekem a legközelebbi Metróba menni. (Akár tetszik ez Neked, akár nem).
2021. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!