Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felsöpörjek mintha semmi nem...

Felsöpörjek mintha semmi nem történt volna?

Figyelt kérdés

Főnököm mondta hogy gazoljak ki szegélyeknél járdán, elment vele 2 napom szépen kigazoltam rendezett terület. Összeszedtem magam után gazt meg felsöpörtem-

Erre műszak vége volt és jöttek a fűnyírós emberek, mondtam nekik hogy a szegélynél söpörjék össze a fűt, erre ők: Nekik azt mondták hogy csak vágják le füvet, nem kell összeseperni. Sírva mentem haza. Tiszta fű minden. Értitek. Beszéljek fönökömmel elmondjam neki az elvemet? vagy hagyjam rá? ne mutassam ki?



2021. szept. 21. 15:45
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
Persze mond el hogy megcsináltad szépen a műszak végén meg összebarmoltákNe legyen abban a hitben hogy nem csináltad meg
2021. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt sírva mész haza? Ahelyett, hogy fél óra alatt felsepernéd, ha annyira zavar?
2021. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a fűnyírósok eltűntek a járdát össze koszolva addigra.

de ez miatt ne idegeskedj, te megcsináltad normálisan.

2021. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!