Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van, aki már - akárcsak...

Van, aki már - akárcsak néhány percre is - de bekapcsolta a fűtést a lakásban, hogy ne fázzon hajnalonként vagy esténként?

Figyelt kérdés
Esetleg csak későbbre tervezitek kb. egy hónappal, mert még kint is meleg idő van nappal és nyárias öltözékben sem lehet fázni egy kicsit sem?

2021. szept. 24. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem évszakhoz kötöm a fűtést/hűtést, ha melegem van, tél közepén is bekapcsolom a klímát hűtésre, ha fázom, augusztusban is befűtök a klímával. Szóval a válaszom igen, most is megy.
2021. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Persze minimum késő délutántól estig fürdésre befűtök. Itt két napja tombol a szél nincs az a nagy meleg
2021. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem.
2021. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én majd csak akkor kapcsolom be a fűtést, ha a gyíkon lévő vadidegen arcok is javasolják majd.

Addig meg fagyoskodom mint te.

2021. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vicces, de tök igaza van az iróniájával :D

Nálunk pl termosztát van, ha hidegebb van mint 22.5 akkor bekapcsol. Hótt nem érdekli, hogy épp melyik hónapot ír a naptár. Szerintem már pár hete bekapcsol alkalmanként. Éjjel volt már 6 fok is, ne vicceljünk.

Ha a saját lakásomba nem élhetek úgy, hogy komfortosan érezzem magam, akkor még is hol?

2021. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik napja fütök :-(
2021. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még 23 fok van, úgyhogy nem. Olyan 21-nél kezdek fázni a home office-ban, ha sokat ülök.
2021. szept. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Én ha nincs is kőbe vésve, de évszakhoz kötöm. Nincs jelenleg extrém hideg, átlagos szeptemberi az időjárás, az éjszakák, hajnalok hűvősek.tegnap kifejezetten langyos volt az idő és a hétvégén is az lesz. De ez egyéni és helyzetfüggő. Nekünk jól szigetelt a házunk, most is 22 fok van minimum. Max ha fázunk felveszünk pulcsit.
2021. szept. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gabesz147 ***** válasza:
100%

Egy éjszaka fűtöttem, amikor lement 19°C-usra, most jobb lett, fűtés nélkül is 21°C. De már csak egy-két jó nap, és fűteni kell, ha nem is erősen.

Konvektor.Bp. Északi oldalfal.

A távfűtést is már pár helyen beindították, ismerőseimnél.

Reméltem, hogy októberig kihúzom, de egy-két m3 gázért nem fogok fagyoskodn:-).

2021. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Nálunk falun nincs távfűtés, tavaly is egész télen klúimával fűtöttem, idén is így lesz.


Kb 1 hete fűtök, 22°C-ra van állítva, itthonról dolgozom szóval nem akarok megfagyni :D

2021. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!