Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt a lépcsőt mi a túró tartja?

Ezt a lépcsőt mi a túró tartja?

Figyelt kérdés

Akárhogy nézem, nem jövök rá. Mi a trükk?

[link]

[link]


2021. okt. 3. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A falnál meg van ékelve és belenyúlik a falba (esetleg még túl is nyúlik rajta; nem látszódik a túloldala), így tulajdonképpen maga a fal is tartja.
2021. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, aztán én is arra gondoltam, hogy be van falazva... Kösznöm. Nem tűnik túl biztonságosnak.
2021. okt. 3. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nincs trükk, egy oldalt van csak megtámasztva, magában a falban, 10-20 centi a pallók végéből be van falazva. Kisebb igénybevételt elvileg így is el kellene viselnie, bár én jobban aggódnék amiatt, hogy ezt az asztalos szabad szemmel jól láthatóan réteg ragasztott fából kivitelezte, s nem egy darabból. Tipikus esete annak, mikor a kedves megbízó látott valami menő felújítási / belsőépítészeti ötletet pinteresten vagy Facebookon és olcsósított kivitelben kívánja a saját otthonába is.
2021. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azért aggódnék, ha a több mint egy mázsámmal kicsit tempósabban jövök le. Netán nehezebb bútort kell felvinni. A korlát hiánya sem túl bizalomgerjesztő.
2021. okt. 3. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alig fele egy normál lépcső szélességének, hogyha az oldalára lépsz se kapjon nagy terhelést. Szerintem fém betét is van a közepén, ha normálisan csinálták meg és akkor már tényleg atomstabil az egész. A korlát hiánya meg hozzátartozik a dizájnhoz. Akinek kellett ez a lépcső, az nem tartott a hiányától.
2021. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Fém betét, vagy eleve valamilyen vasszerkezetre épülnek.

https://www.youtube.com/results?search_query=floating+stairs+

2021. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Mégis miért ne lenne biztonságos?

Látszik a perem a fokok alatt és simán lehet, hogy a falba is bele van engedve a fok

2021. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
3-as! Nem szabad egy darabból csinálni ilyesmit, mert elgörbül. Összeforgatva ragasztani kell 7-8cm széles darabokból.
2021. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!