Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elég lesz a fánk jövő hétig?...

Elég lesz a fánk jövő hétig? Nagyon szomorú vagyok

Figyelt kérdés

Aput kirúgták a munkahelyéről és ez a hónap nagyon nehéz a családnak, most fizettem ki 50ezret az emberkének aki hozza nekünk a 2 köbméter akácfát. Mondta hogy csak jövő hét hétfőn vagy kedden tudja meghozni szóval ennyi fával kell kihúznunk még meg nem hozzák az újat. Szerintetek elég lesz? A hàz egy régebbi építésű, nulla szigeteléssel, 2 kályhával fűtjük fel és reggelre is bőven 23 fok felett van a hőmérséklet. Arra gondoltam hogy anyuék gyújtsanak be nyugodtan egész napra a hétvégén én meg majd estefele egy picit.



[link]


2021. okt. 14. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"2 kályhával fűtjük fel és reggelre is bőven 23 fok felett van a hőmérséklet"

Picit vegyetek vissza, ne csináljatok szaunát.

2021. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bőven elég. Akár másfél hétre is. Annyira nincs még hideg.
2021. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Persze elég.
2021. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elèg lesz a fa, de igazàból én sem értem miért kell egész nap fűteni. Gondolom vas kàlyhàtok van ha így írod. Én nagyon fàzós vagyok, de azért még annyira hideg nincs, hogy egèsz nap fűteni kelljen.
2021. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!