Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rosszul diktáltam be az áram...

Rosszul diktáltam be az áram mérőállást ilyenkor mi a teendő ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Rosszul diktáltam be a villanyóra állást, valami eszméletlen nagy számot küldtem el a telefonos app-on ami közel sem fedi a havi fogyasztást. Ilyenkor mi a teendő ?


Ügyfélszolgálatnak már írtam e-mailt hogy töröljék a diktálást. Telefonon nem tudom elérni őket.



2021. okt. 20. 11:03
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Akár személyesen is be kell menni.
2021. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet telefonon is lejelenteni embernek, nem csak automatán. Kéred a számlázást és megmondod.

De ha nem a tízszeresét jelentetted le, és ki tudod fizetni és le is fogod fogyasztani, akkor én hagynám.

2021. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Egyszer jártam így . Őrült összeget kellett volna fizetni. Kiszálltak a helyszínre leolvasni az órát
2021. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így egyszer. Emlékeim szerint telefonon el tudtam intézni, mivel az ügyintézőnek hallhatóan sikerült vidám perceket okoznom a paksi atomerőmű áramfogyasztásával.:)
2021. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha MVM akkor van videós ügyfélszolgálat, ott percek alatt megcsinálják, csak kell kamera meg mikrofon.
2021. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ilyenkor a számítógépes szoftver értékelhetetlennek minősíti a beérkezett adatot és a korábbi fogyasztások alapján számított átlagértékkel kalkulál.
2021. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokadik próbálkozásra sikerült elérni az ügyfélszolgálatot telefonon. Bemondtam a rendes mérőállás adatokat és meg is voltunk. Mondjuk az furcsa hogy egy ilyen esetnél miért nem törlik a diktálást, mert elsőnek azt kértem de csak módosítani tudják.
2021. okt. 20. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem nekem is menni fog, kb 360.000 kw-al diktáltam be most :@

39866 helyett 398666-ot nyomtam, tiszta ideg vagyok, majd reggel hívom.

2021. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!