Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban az embereket...

Társasházban az embereket miért zavarják a hangok?

Figyelt kérdés
Pl. kopog a magassarkű, valaki kalapál. Ezek persze hallatszanak, nappal ez kit érdekel? Éjszaka úgyis mindenki alszik egy adott zaj meg nappal nem lehet annyira zavaró, hogy az ember beszélni ne tudjon a másikkal vagy nézhessem tv-t. Kivéve persze, ha egy elmebeteg szándékosan bömböltet, de az mindenhol probléma, nem csak társasházban.

2021. okt. 26. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

"Éjszaka úgyis mindenki alszik "


Te milyen barlangban éltél eddig?!

2021. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyrészt az "éjszaka mindenki alszik" igen relatív, van, akinek este 8-tól már éjszaka van, másnak meg hajnali 2-kor még nem, azaz nem egy idöben alszanak az emberek, másrészt sok embert elalvás közben zavarnak a hangok, nem tud elaludni tölük.

Ezen kívül vannak, akik nappal aludnának, mert pl. éjjel dolgoznak, délelött akarnak aludni, mert éjjel mást csináltak, vannak, akik otthon tanulnak vagy dogloznak nappal, és zavaja öket a zaj, stb-

2021. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

" Éjszaka úgyis mindenki alszik"

Városban éjszaka is van élet, és rengetegen olyan szolgáltatást adnak, hogy éjjel dolgoznak.

Mentősök, kórházi dolgozók, eladók, futárok, pékek, postások, szakácsok, felszolgálók, előadóművészek, házi gondozók, édesanyák, diákok, kukások, hólapátolók, állatorvosok, gyárban is van 3 műszak, vidéken is.

2021. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csillagom, képzeld, senkit sem az zavar, ha valaki néha kalapál napközben. Az sem, ha néha vagy napi pár percet kopog napközben a cipőjével.

Ellenben nem, baromira nem vagyok köteles jópofizva tűrni, ha valaki FOLYAMATOSAN, órákig, minden egyes nap kalapál, azt meg végképp nem, hogy valami hülye qrva felettem díszlépésben teszi az agyát mindennap. Én is hordok magassarkút napi szinten, de lám, le tudom venni az ajtóban. Vagy ha esetleg visszaszaladok valamiért, az sem több egy percnél, felfogom, hogy mások is léteznek rajtam kívül, pláne az alsó szomszéd.

Éjszaka meg baromira nem alszik mindenki, nem tudom, mit osztod az észt úgy, hogy életedben nem laktál még társasházban (ebből az irományból egyèrtelmű ez). Pont az a baj, hogy van, aki este 7-8-kor már feküdne, más viszont csak éjfélkor vagy éjjel 2-kor. Valaki már hajnali 4-kor felkel, más csak 9-kor. A gyerekekről nem is beszélve, ők sokkal érzékenyebbek a zajokra. Szóval ja, ha bennem van annyi, hogy éjszakás műszakból hazaérve hajnalban nem kezdek el húst klopfolni meg mosógépet beindítani, akkor én is elvárom, hogy reggel 6-kor ne arra ébredjek, hogy ugyanezt a szomszéd viszont lazán megteszi, noha ellenben miattam már hisztikézik, ha éjjel le merem húzni a wc-t, mert felébred rá a gyerek.

2021. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"nappal ez kit érdekel?"


Hát mondjuk azt aki pihenne, dolgozna, vagy csak nyugalmat szeretne. Tehát úgy a lakók 99,9%-át.


"Éjszaka úgyis mindenki alszik"


Szerintem te társasházat is csak a mesékben láttál.

2021. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Többen írjatok, hogy azokat, akik nappal pihennek...

Ő nem tudom, én ahhoz szoktam, hogy az emberek éjszaka pihennek. Aki nappal pihen, az éjszaka vélhetően bulizott. Akkor meg viselje a következményét. Amúgy egész 10 éves koromig laktunk panelben, smemi olyan nem ragadt meg, hogy felébredtem volna zajra... De apamék ugyanezt mondják.

2021. okt. 26. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember DOLGOZIK éjszaka, NEM bulizik!
2021. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Elolvastad a hozzászólásokat?
2021. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Aki nappal pihen, az éjszaka vélhetően bulizott."


Az égvilágon semmi köze a nappal pihenésnek az éjszakához. Attól, hogy végig alussza valaki az éjszakát még nappal is joga van pihenni.


Ne legyél már ekkora retardált.

2021. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha reggel mész kedves kérdező a pékségbe kifliért, remélem neked nem adnak, mert a pékek, akik éjszaka - kora hajnalban sütik a péksüteményedet, még akkor ébredeznek.
2021. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!