Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sürgős! Melyiket lenne érdemes...

Sürgős! Melyiket lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ablakot kell festenünk.

Amíg az ablak szárad, teljesen ki kell nyitni (nagy ablakokról van szó).

Több órán keresztül nyitva lesz az ablak, függöny, sz.háló nélkül.


Biztosra vehető, hogy tele leszünk szúnyoggal, legyekkel és hasonlókkal. A környéken elég sok van, még most a hidegebb időben is. Sajnos...


Szerintetek mit csináljak?

A Raid Max sprayt szoktam használni, mert az tudom, hogy hatásos. De a hálószobában nem akarok fújkálni, mert nem tudok mindent rendesen letakarni. (Habár lehet, hogy valahogy kivitelezhető lenne.)


Néztem még a Vape termékeket vagy a Raid Night & Dayt.

Ezek azok amiket konnektorba kell dugni és állítólag elriasztja a legyet,szúnyogot. Nem tudom, hogy ez meg is öli?


Illetve a szoba megközelítőleg 24 négyzetméter. Ezek pedig azt írja 15-20 n.méter területnél a legmegfelelőbbek.

Aggódom, hogy kidobott pénz lenne, ráadásul a spray olcsóbb. (Kb. feleannyi)



Mit gondoltok, érdemes megvenni a Vapet vagy a Raidet kb. 2.000. forintért (erre az egy-két napra...) vagy simán használjam a Raid sprayt (kb. 800 forint)?


Kiszellőztetnék utána (akkor már lesz felrakva sz.háló), csak nem tudom mennyire káros ha rákerül a bútorokra és különböző tárgyakra a permet? Amit tudok letakarok, de...


Köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 4. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék a helyedben ilyen konnektorba dugósat. Simán elég lesz a szobába, hatékony, megöli a szúnyogokat, legyeket. Mi is használjuk.
2010. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Spray-t vegyel, a konektoros nem segit nyitott ablak melleett, raadasul csak kis szobaban hatasos. Probald a spray-t lefele fujni.
2010. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tablettás-elektromos raid-et használjuk, évek óta, szúnyogháló nélkül, nekünk bevált! Többféle különböző illatú és illatmentes tablettát is kipróbáltunk. És a folyadék is jól működik. Érdemes megvenni, mert máskor is használható! (nagytakarítás, bútorok és a lakás átrendezése, amikor az ajtók sokat vannak nyitva).
2010. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi évek óta használjuk a konnektorosat. Folyamatosan nyitott ablak mellett és kb. 30 nm-es helyiségben.

2010. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A konnektoros megoldás nekünk is bevált,próbálgattuk a márkákat, nekünk a chemotox vált be, "erősebbnek" éreztük, azt javaslom.
2010. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!


Hajlok a "konnektoros" készülék felé, aztán majd meglátom sikerül-e venni (vidék...) illetve, hogy teljesít.

Egy kevés spray még van itthon a biztonság kedvéért :)


Szép hétvégét mindenkinek.

2010. szept. 4. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
jobbat mondok: riasztó füstölő,10 db 400ft a RAID ből!
2010. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!