Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet Magyarországon 30-35 emeletes tornyházra/irodaházra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2021. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet alatt azt érted, hogy lenne-e bérlő vagy tulajdonos vállalat amely mutogatni akarja a nagyvilágnak, hogy neki micsoda fasza üvegpalotában van székhelye vagy azt, hogy munkavégzési szempontból szükség van-e 35 emeletnyi irodára? Előbbiből akad jó pár, utóbbit ma már semmi nem indokolja.
2021. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B2man ***** válasza:
87%
Budapest làtvànyàban egy ekkora épûlet... Na neee...
2021. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt a Pécsi magasház, aztán mi lett a sorsa? Szerintem annak semmi értelme, hogy felépítsenek magasházakat, hogy utána 30-40 év múlva ismét ledózerolják, meg amúgy is, már lassan beton-üvegdzsungel lesz a legtöbb városból, nagyon nem egészséges. De persze pénz beszél, kutya meg ugat.
2021. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak néhány nagyvárosban lenne kelendő, főleg lakóháznak. Persze alapfeltétel a korszerű építés, biztonságos gépészet, és hogy a városban jó helyre épüljön. Például lehetne folytatni valahol a MOL székház közelében egy alig magasabb lakóházzal.
2021. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kopaszi gáton nem 35 emeleteset építenek?
2021. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem csak 28 emelet. Szerintem akkor nem kell magasabb. Már ez is majdnem olyan magas, mint a Gellérthegy és kvázi lakhatatlan lesz az a rész.


Manhattan is eléggé élhetetlen, folyamatos az alapzaj és a fényszennyezés ráadásul az úthálózatunk, közparkjaink nem igazán bírják el, hogyha még sokan beköltöznek Budapestre.

2021. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Paczalos István ***** válasza:
Szerintem mindig is lesznek olyan rongyrázó emberek, meg a külsőségeket minden áron szem előtt tartó cégek, akik rárepülnének ilyen bérleti lehetőségre. Aztán megkapnák a számlákat, és fél-egy év múlva rájönnének, hogy ez nem volt túl jó bolt.
2021. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
spuk im hochhaus, és majd kopogtat a gest apó.
2021. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!