Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől húzódhatott fel a...

Mitől húzódhatott fel a kilincs, ha én emlékszem, hogy középső állásban hagytam?

Figyelt kérdés
Elmentünk a rokonokhoz kB 8 órára. Én mindig mindent leellenőrzök, és indulaskor a konyhai bejáratnál megnyomkodtam a kilincset, hogy biztos be van e zárva az ajtó. Amikor mentem aludni, mentem újból ellenőrizni az ajtót és éreztem, hogy a kilincs felső állásban van. Egyből szóltam a férjemnek, de ő azt mondta, hogy ne féljek, mert a betörő be is jött volna, illetve nem felfelé húzná a kilincset. Én mégis nagyon félek. Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy lehet, hogy valahogy a nagy testű kutyánk lökte fel a kilincset, de ez olyan életszerűtlennek tűnik.

2021. nov. 14. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem szokott mozogni. De akár kintról gyerek is mozgathatta, ha társasház.
2021. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem társasház, csak mi lakunk a telken. Valaki épp az előbb csöngetett, csak nem tudtam megnézni, hogy ki az, mert egy szobában alszom az egy éves kislányommal, és ha felkelek, felébred ő is, de nagyon gyanús, hogy ki az aki ilyen korán csengetne.
2021. nov. 14. 07:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült ki az? A férjed meg tudta nézni? Valószínűleg kiderül hamarosan, aki rossz szándékú, az elintézi éjszaka, ha akar valamit, és látta, hogy tegnap napközben nem vagytok otthon, nem jön vissza másnap reggel.
2021. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!