Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Egy ilyen...

Üdv mindenkinek! Egy ilyen készüléket szeretnék vásárolni.Ez mennyire teszi nedvessé a környezetét? Tapéta,ágynemű stb nem szívja meg magát nedvességgel?

2021. nov. 17. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy mennyire? Annyira, amennyi vizet elpárologtatsz vele.

Összehasonlításként a mosógépből kivett ruha adagban kb. 2 liter víz van még.

2021. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teszem azt kb 4-5 órát üzemel a készülék egy kis szobában,panelban,akkor mennyire számíthatok rá hogy vizes lesz a padló vagy hólyagos a tapéta vagy ennyire azért nem drasztikus?
2021. nov. 17. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan használd, panelban még jól is jön, mert ott száraz szokott lenni a levegő.
2021. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2021. nov. 17. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Régi tapasztalatomat leírom. Amikor a kisfiam rendszeresen köhögött, akkor beszereztem egy párásítót, mert a gyerekorvos szerint a lakótelepi lakásokban a beton fal miatt száraz a levegő. A készülékben valami forgott és páracseppeket lökött ki a bele töltött vízből, ennyire emlékszem. Volt a falon működő higrométer is. A kísérlet reggelén feltöltöttem vízzel a készüléket, felraktam egy ebédlőasztal szélére, az asztal alatt szőnyeg volt, bekapcsoltam a készüléket, becsuktam a szobaajtókat és elmentem munkába. Este hazamentem, a következő látvány fogadott: A készülék működött, párásított. Az asztal széle fel volt kunkorodva a víztől, ami állt rajta, az asztal alatti szőnyeg csurom víz volt, vagyis a rendszer működött, a falon levő higrométer mutatója ott állt, ahol reggel, semmit nem változott.
2021. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh értem, hát igen ettől tartok én is. Nekem például az íróasztalom meg az éjjeli szekrényem bútor fóliázva van ezért attól is tartok hogy az is felhólyagosodik. Meg ugye itt a tv meg van erősítő stb, és félek a páralecsapódástól.
2021. nov. 17. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az történt, hogy valami hiba következtében kifolyt a víz a párásítóból az asztalra.



Kérdező, amikor kiteregetitek a ruhát, akkor folyik a víz mindenütt? Mert ha nem okoz gondot az a 2-3 liter, akkor a páramentesítőben lévő 2 deci sem fog.

2021. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, hát akkor megveszem!
2021. nov. 17. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a kis vacak épphogy párologtat valamit. Csak illatosításra van. Több évet hasznàltam kislányomnál párásítót, még a környezetében a könyvek, szőnyeg sem lett egy szikarcnyit sem vizes, vagy nyirkos.

Nyugodtan használd, lehet, hogy egy ember termel annyi párát mint az a kis aroma párologtató.

2021. nov. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És vagy 4-5 litert párologtattam el naponta.
2021. nov. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!