Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen márkájú mosó-szárítógép...

Milyen márkájú mosó-szárítógépet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre a kérdésre zsigerből jön a reakció, hogy kombi gépet ne vegyen az ember, de nincs helyünk különálló berendezésekre, így az opciónk a sima mosógép, vagy a kombi. Szeretnénk, ha lenne lehetőség télen szárítani, ha úgy tartja kedvünk, de egy kicsit elvesztünk a márkák/típusok útvesztőjében.

Mely gyártóktól érdemes válogatni? (Hőszivattyúsban gondolkozunk.)


2021. nov. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Egymas tetejen se férne el két gép?


A kombi szárítója messze nem hozza azt az eredmenyt mint a külön szárító..

2021. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Sem egymás mellett, sem egymás tetején, sem másik helyiségben. :) Ezért is említettem, hogy nincs ilyen opció sajnos. Ha lenne, nem lenne kérdés, hogy én is külön gépeket választanék.
2021. nov. 27. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos erre nem fogsz jó választ kapni. Nézd meg a helyigényt, lehetőleg ismert márkát válassz és olyan cégtől amelyik nem csak webshop, hanem van üzlete is, kerüljön bár valamivel többe.
2021. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem praktikus, belecsusztam ebbe en is, kb 1 honapig hasznaltam, aztan eladtam a gepet, hogy ne bukjak annyit rajta es vettem egy mosogepet es inkabb teregetek. Valakinek biztos bejon, de azt nem tudom elkepzelni, hogyan. Draga tapasztalat volt, az biztos, eletem legrosszabb dontese, penzugyileg es idegileg is :D


A szaritogep kapacitasa altalaban sokkal kevesebb, tehat ha mosol x adag ruhat, akkor mosas utan ha (normalisan) szaritani is akarod, ki kell venned belole jopar darabot, amik aztan majd vizesen allhatnak x orat valahol, hogy kovetkezo korben beferjenek szaritasra. Vagy akkor mosol kisebb adagokat, de akkor meg soha nem fog kiurulni a szennyeskosar :D Es ugye elg hosszu egy mosas+szaritas program.

+ Nem lehet mindent szaritani, teregetned egyebkent is kell majd.

2021. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyjából tisztában vagyok a hátrányaival, de azért köszi. Baba mellé én úgy érzem jól jönne, ha kisebb adag (6-7 kg) ruhát tudnék mosni és szárítani is egyben. Ami tud 9-10 kg-t mosni, az ennyit szárít.

Egy mosó - szárítónál még mindig dönthetek úgy, hogy teregetek, vagy rányomok egy szárító programot. Mosógépnél ilyen opció nincs.

Nem akarunk állandóan száradó ruhák között élni télen, ráadásul ha nem megy állandóan páramentesítő mellette, akkor a ruhák sokszor büdösre száradnak ilyenkor már.

Tavasszal kidobom az erkélyre a szárítót, akkor már nincs ilyen gondunk.

Szóval ismerem a hátrányait, tudom hogy jobb a külön berendezés, de nem ez a kérdés. :)

2021. nov. 28. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!