Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi annak a titka, hogy valóban...

Mi annak a titka, hogy valóban jó minőségű szolgáltatást kapjak?

Figyelt kérdés

Bármilyen szolgáltatást: ti hogy találtátok meg a számotokra tökéletes fodrászt/pszichológust/éttermet stb.?

Sokáig keresgéltek, mire jót találtok, vagy borravalóztok, vagy extra kedvesek vagytok, vagy hogyan éritek el, hogy valóban nagyon jó minőséget kapjatok? Én sokszor érzem becsapva magam, úgy érzem, nem kapom meg a beígért jó minőséget. Főleg mióta Budapestre költöztem, itt nem annyira ismerem a helyeket. Minden 5-10x-es ár és még rosszabb minőségű is. Tudom, visszaköltözhetek, de egyelőre az egyetem ideköt. Ti hogy szűritek?



2021. dec. 8. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Én azt látom, hogy ebben az országban lehet akármennyi pénzed, lehetsz akármilyen ember, nem fogsz normális szolgáltatást kapni semmiért.


Minőséget főleg nem. Ezt mondják külföldi ismerősök is, ezt látják azok is akik sokat utaznak külföldre.

2021. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy szűröm? Tapasztalattal. A fodrászom baromi ügyes, jól dolgozik, meglepően kedvező áron, csakhát...időpont kell..ott ülök a kocsimban, rálátok a boltra, ahová fél órája senki nem tette be a lábát. Felhívom, azt mondja, sajnos sokan vannak, két nap múlva tud időpontot adni. Na ekkor befejeztem.

Az autószerelő tökéletes, hibátlan munkát végez, és nem húz le.

Pszihomókusra nincs szükségem.

Étterem? Ebben a vírusban? Ááá..a nejem arany keze ami csodát tesz..na, ő jó választás volt.


Sajnos sok a tanulatlan, alul(sem)képzett, magát mesternek tituláló, nincs mit tenni...kerülni kell.

2021. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

-tud úszni?

-nem..

-és ha megfizetem?


Szóval a silány munkát jattal sem tudod megelőzni.

2021. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ismerősi ajánlásokkal leginkább. Az ember körbekérdez rokonoknál, barátoknál, munkatársaknál, hogy "Lenne nálunk ez meg az, nem ismersz egy megbízható...?" Ami meg nem egy nagyobb tétel, hát mondjuk akkor onnan nem rendelsz többet pizzát vagy zoknit vagy legközelebb máshol vágatod a hajadat.
2021. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dzsoki ***** válasza:
Ahogy a 4-es írta.Azt én kérdezem,hogy minek a pszichológus?Amennyiben mégis kellene,írj privátot!Én a jelenlegi pszichológusod tarifája feléért meghallgatlak,ha egyeztetünk időt,címet.
2021. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

"Ismerősi ajánlásokkal leginkább. Az ember körbekérdez rokonoknál, barátoknál, munkatársaknál, hogy "Lenne nálunk ez meg az, nem ismersz egy megbízható...?""

Ezzel nagyon rá lehet faragni, mert mivel úgyis az ismerőse ismerőse vagy, pont téged fog hátrébb sorolni, ha úgy alakul, hiszen ismerős ismerőseként csak nem mész a fogyasztóvédelemhez vagy ilyesmi... Tapasztalat...

2021. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Általában nem a rokonukat, barátjukat ajánlgatják nekem az emberek, hanem csak egy szakembert, aki múltkor szerelt náluk is. Én is ajánlottam már másnak a nekünk bevált vízvezetékszerelőnk vagy asztalosunk, akihez egyébként semmi közöm nincs. (Meg olyan is volt, akit nem ajánlottam volna.)
2021. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!