Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon zajos család költözött...

Nagyon zajos család költözött fölénk. Többször jelezte párom, hogy hangosak, de kb semmit nem használt. Radiátor csövét is vertük már, hogy vegyék észre magukat. Mit lehetne velük tenni?

Figyelt kérdés
Füldugón keresztül is hallani őket. Szóval az sajna nem megoldás. Én váltott műszakban dolgozom, és egyszerűen nem tudom kipihenni magam.

#gyerek #Zajos szzomszéd #Rohangálnak #Kiabálnak #Nem használ semmi #Gyerek bömbölés
2021. dec. 11. 07:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
közös képviselőnek jelezni?
2021. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi hatásos módszer nincs ellenűk ami törvényes lenne, ha a szép szó nem hat. Talán ha a családfő kap néhány tockost és beígéred a többit ha nem lesz változás.
2021. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Közös képviselő kb dísznek van.
2021. dec. 11. 09:03
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#1

A közös képviselő nem a ház rendőre-csendőre, hanem a ház üzemeltetéséért felel és a könyvelésért, ha utóbbi nincs kiadva külsős cégnek.

Ugyanakkora a jogköre a lakók regulázásában, mint neked, azaz nagyjából semmi!

Mindenkinek a szomszéddal magának kell rendeznie a konfliktusát, a minden állampolgárnak rendelkezésére álló törvényes keretek között, pl. rendőrség(csendháborítás), jegyző, végső esetben bíróság.

...és ez nem azt jelenti, hogy nem érzek egyet a Kérdezővel, de ez a közös képviselőhöz szaladgálás teljesen hiábavaló.

2021. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű tényleg csak ez a megoldás van sajnos, hogy jelzed nekik, hogy hangosak, zavaróak, vegyenek vissza..

bár aki ennyire nem képes másokra is odafigyelni, és egy társasházban viselkedni magától, az benne van, hogy ezután a kérés után méginkább csinálja majd..:/

2021. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jeleztük feléjük szépen. Mindig csak azt a választ kapjuk, hogy figyelni fognak, de semmi nem változik, sőt én úgy érzem, hogy egyre rosszabb. Nem tudom kipihenni magam egyáltalán.
2021. dec. 11. 09:40
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha bérlők, akkor a tulajt kéne megkeresni
2021. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Közjegyzőnél tudsz birtokvédelmet kérni. Van háznak egy szabályzata, van önkormányzati és országos csendrendelet. Lehet ezekre hivatkozni. Keress rá.
2021. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

#8

A JEGYZŐNÉL!...a közjegyzőnek ehhez semmi köze és semmi hatásköre.

2021. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félreírtam, valóban!

Jegyzőnél!

2021. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!