Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gree klímát lehet programozni?

Gree klímát lehet programozni?

Figyelt kérdés

Este és munkanapokon délelőtt elég lenne 19 fokot tartani, délután és hétvégén 22 fokot.

Van rá valami mód, vagy csak a szokásos ki-be kapcsolást lehet időzíteni, a hőfokot nem?

Gree Comfort X 3.5kW



2022. jan. 3. 16:18
 1/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Mi a távirányító típusa?
2022. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A távirányítóval nem tudod ilyen részletesen időzíteni. A klímában viszont van wifi, így az okostelefonos alkalmazással van esélyed beállítani, de ahogyan nézem, az alkalmazásban sem lehet ezt így programozni. Esetleg egy alternatív alkalmazással, vagy egy univerzális wifi tanítható infra távirányítóval. Utóbbi wifire kapcsolódik, a klímát viszont infrával irányítja mint egy távirányító. Na ha ebből jó fajtát vesz az ember (ami nem feltétlenül drága), akkor a lehető legkülönfélébb módon be lehet állítani és vezérleni a klímán kívül még sok minden mást is.
2022. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bonyolult módszerrel megoldható, főleg távolról.
2022. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

YAC1FB9

#2 ez jó ötlet. Köszi!

Ezzel egyben viszont utána nézek szoftveres megoldásoknak, csak stílusosabb lenne, ha egy személyi asszisztens vezérelné.😁

2022. jan. 3. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyet felrakni a mennyezetre, az sokmindent megold.


[link]

2022. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ránézésre szerintem nem lehet ilyen szinten állítani.

Én a buta klímámat egy raspberry zero -val okosítottam fel.

2022. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!