Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány távolabbról is jól...

Hány távolabbról is jól látható fali, vagy asztali óra van az otthonotokban?

Figyelt kérdés
A mi kétszobás lakásunkban 10.

2022. jan. 6. 19:50
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9 , vagy annál több
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
ez nem mánia, sajnos az idő múlásának észlelése nálunk fontos..még a kertben, garázsban is van.
2022. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs klasszikus óra. Telefon mindig kéznél van.
2022. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyezetre kivetítős órából van 2 db, két külön szobában. A konyhában van a sütőn.
2022. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sok a szoba úgyhogy 10+. Van egy fiók csak elemeknek mert minden helyiségben van még légfrissítő is.
2022. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy sincs. Én eléggé idegbeteg típus vagyok, zavar, ha egy óra ketyeg, bimbamozik, stb. Úgyis egész nap a gép előtt ülök itthon, tehát látom, mennyi az idő, ha meg elmegyek valahova, akkor ott a telefon.
2022. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy van, vagy inkább volt, mert épp festek és levettem, de nem is teszem vissza. Még anyóstól kaptam születésnapomra, így ki kellett tenni, viszont utálom ezek kattogását, így elem max fél órát volt benne.
2022. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus óránk több okból nincs. Ott van a telefon, vagy megkérdezem a hangasszisztenst. Másik ok, hogy egyikünk sem lát jól, tehát értelmét veszti, használni nem tudnánk, max felesleges dísz lenne a falon.
2022. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 db, de két éve le van merülve és nem jár. :D

Meg van egy hőmérő ami mutatja a kinti-benti hőmérsékletet és az időt, plusz a sütőn is van óra. Nem tudom, hogy ezek beleszámítanak-e, vagy csakis a klasszikus órára gondoltál.

2022. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kettő van, ami nem klasszikus óra, de azokat nézzük legtöbbször. A nappaliban az időjárás-panelünk órája (digitális), és a sütőn lévő óra a konyhában.
2022. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy sincs falon vagy asztalon.

Csak a mikrón van távolabbról is látható óra, 1,5 cm-es számokkal. A rádión lévő szám akkora, mint a karórámon lévő.

Vonattal járok munkába, munkahelyen is viszonylag gyakran kell nézegetnem, úgyhogy karórát hordok, erre a legegyszerűbb ránézni, és mindig kéznél van.

Évtizedekig volt faliórám, de egyszer az őszi óraállításnál azt vettem észre, hogy tavasszal nem állítottam át, és nem tűnt fel, vagyis 7 hónapon át nem néztem rá egyszer se... Na, többet nem vettem bele elemet, aztán a szoba felújításakor már dísztárgynak se tettem fel.

2022. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!