Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi 1 kg kristálycukor...

Mennyi 1 kg kristálycukor felétek? Az ország melyik része? Város, vagy falu? Hiper/szupermarket, vagy kisbolt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Budapest belváros, nagy árversennyel, nagy akciókkal, van lehetőség mindig azt venni, ami akciós. Szóval szerintem itt lehet a legolcsóbban hozzájutni a kristálycukorhoz is. Árat nem tudok, mert egyáltalán nem fogyasztok cukrot, sose vettem. Tescoban most 255 Ft.
2022. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Sokfelé járok az országban, ideiglenes szállásokon lakok, eddig bárhol jártam 1 kg kristálycukor akárhol vettem 1 kg volt, +/- 10-20g.
2022. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

#2: :))))


Amúgy én is akkor szoktam bevásárolni, amikor akciós. Legutóbb tán a Lidl-ben vettem pár kilót (Bp), 219 volt.

2022. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
249-lidl,penny.Nyugat-mo
2022. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Kétszáz-valamennyi, nem annyira szoktam nézni, kb. évente veszek egy kilót, nekem az se tűnne fel ha egy ezres lenne. (Igen, tudom, más termékek árán feltűnne, de én most csak a pakk cukorról beszélek.)
2022. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Két hete néztem Lidl-ben, nem vagyok benne teljesen biztos, de mintha 235 vagy 240 lett volna. (Ennél nem drágább.) Itt Heves megyében ezt találtam legolcsóbbnak. Februártól elvileg ott is lehet SZÉP-kártyával fizetni a választás örömére, akkor be akarok vásárolni, mert fel fog menni az ára. A SZÉP-kártyámon meg van vagy félmillió, a cégnél bele vannak bolondulva, pénz helyett mindig ezt nyomják, elkölteni meg csak drága helyeken lehet.

Mi legalább 60 kiló cukrot elhasználunk évente. Sütemény, lekvár, befőtt, pálinka...

2022. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most akkor mire jó ez a SZÉP-kártya? Lehet rajta venni lisztet is?...
2022. jan. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
28%
250 forint körül lehet most Budapest - külvárosi rész
2022. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
7: most egy ideig - a COVID miatt. de nem minden üzletben, csak ott, ahol elfogadói szerződést kötnek a SZÉP-kártya kibocsátóval.
2022. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy valaki mindig megméri a cukor (és gondolom a többi termék) súlyát.

Lehet, még a WC papír lapjait is megszámolja.


Akik értelmesen válaszoltak a kérdésre és megírták az árat, azoknak köszönöm!

2022. jan. 9. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!