Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel szórtok síkosodás...

Mivel szórtok síkosodás ellen? A teraszunk és a lépcsőnk tiszta jégpálya reggelente (járólap, illetve beton) Mivel lehetne felszórni, hogy ne csússzon, de a járólapot és a betont se tegye tönkre?

Figyelt kérdés

#járólap #beton #jégoldás #síkosodás mentesítés
2022. jan. 16. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Kalcium-kloriddal
2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem használunk sót, mert mindenre káros.

Én a teraszra kitettem egy már nem használatos szőnyeget, de tavalykartondobozok voltak letéve.

A a lépcsőre kevés fahamu, de azért nem árt fogni a korlátot.

2022. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Használt szőnyeg darabok. A sótermékek mindent megmarnak.Homok,hamu hasonlókat pedig behordunk a lakásba .
2022. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

#3

2-es vagyok

Én írtam a lépcsőre a hamut, amit nem hordunk be a lakásba, mert mire átmész a szőnyeges teraszon lejön a talpáról, amellett levesszük a cipőt az előtérben. Legalábbis nálunk így működik.

2022. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Vagy húzhatsz egy régi zoknit a cipődre :)
2022. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5: nem vált be.
2022. jan. 16. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok sok évvel ezelőtt egy éjszaka ónoseső eset. Tükör jég lett minden. Ráadásul hajnalra kemény fagy jött.

A konyhasó nem hogy nem olvasztotta fel, de még csúszásgátlónak is kevés volt. Homok, fahamú az nem volt itthon.

Találtam egy bontott zsák falazó habarcsot. Kiszórtam...

Ropogott a jég! Perceken bellül elolvadt.

Azt tudom, hogy a mész vízzel érintkezve hőt fejleszt akár csak a cement kötés közben. De ezt a jégre kiszórva valami döbbenetes!

Hát azóta mindig van itthon egy zsákkal.

2022. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!