Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni tányér- és...

Hova érdemes menni tányér- és étkészletet venni, ha nem szeretnék online rendelni és van választék is?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ikea pl.
2022. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Metro,Auchan. A múltkor betévedtünk az Auchanba,meg is lepődtem,mennyi féle,fajta tányér van. Minőségét nem tudom.

Acropal az biztosan jó minőség.

2022. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem legutobb.
2022. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tesco, Auchanba jártunk már, de alig volt 2-3 féle, meg elég rosszul néztek ki nem tetszettek. :/

Mömax, möbelix volt eszembe, meg esetleg Metro, de pl a Mömaxba voltunk mikor újonnan nyitott és választék igazából ott se volt.

Nincs esetleg kifejezetten valami ilyesféle dolgokra "specializálódott" üzlet?


Online nagyon sok féle van, de jobb szeretnénk megfogni, megnézni, látni, hogy milyen is, de nem tudom már hova lenne érdemes igazán benézni...:/

2022. jan. 24. 13:05
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom merre laksz, de Szolnokon van egy Csupor 97 Kft nevű cég, ők kifejezetten ilyen étkészletes/konyhai dolgokkal foglalkoznak. Vannak ott egyszerű tányérok, poharaktól kezdve Zsolnai-ig minden. Neten rájuk kereshetsz, bár kötve hiszem, hogy online tudsz vásárolni, de biztos van a többi városban is valami hasonló bolt.
2022. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok szóval sajnos az messze van de köszönöm!
2022. jan. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!