Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakasfelujitasi támogatásnál...

Lakasfelujitasi támogatásnál ha megy a felújítás és vissza viszem közben a felesleges anyagokat, nem baj ha úgy vannak az anyagszámlák, hogy pl számlánként x tétel vissza van fizetve?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírnád érthetően, magyarul is?????
2022. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván arra gondolt a kérdező, hogy megvesz 50 nm csempét, a számlát "berakja" a felújítási támogatásba, aztán a végén visszaviszi a kimaradó 5 nm-t, amit visszavásárol egy jóváíró számlával a kereskedő.


Tuti gondolt erre a kormány. Gondolom a jóváírót is mellé kell csatolni, a kettőből kijön a valós anyagfelhasználás. Gondolom, nem vagyok benne.

2022. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam... Pl tokrögzítő csavarokat vettem a Praktikerben, 7500 ftert ugyanazt csavarboltban megkaptam 720 ftért, WC bekötő csövet is vettem 3 fajtát, anyagokat ragasztó, járólap, csempe, Fuga mindenből többet vettem
2022. jan. 27. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:

A vállalkozó fogja csinálni úgyis a végszámlát, nem? Abban már tuti, hogy legvégső anyag lesz elszámolva.

De lehet, rosszul gondolom.

2022. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A számlát le kell adnid, amit elszámolsz, már nem tudod visszavinni.

A szakik meg számla nélkül szokták elhozni az anyagot,akd mikor visszaviszik a maeadékot, akkor készül el a végső számla

2022. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A számlák az én nevemre szólnak, anyagokat én szerzem be.
2022. jan. 27. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Vállalkozói szerződésed van?
2022. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Majatom ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen. Eggyel több sarokszelep lett véve. Visszavittem, levásároltam, amúgy is kellet más is. Kiállították a számlát, amin minuszolták a sarokszelepet, és csak a különbözet lett kifizetve. A támogatáskor benyújtottam mindkét számlát, mind a kettő a vízvezeték hálózatra lett felhasználva. Nem szólak semmit, elfogadták.
2022. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Persze van vállalkozói szerződésem 2 külön klímás céggel, most burkolás és beltéri ajtók cseréje van folyamatban arra is van másik vállalkozó, részletes árajánlattal illetve a számlán is részletezve lesz minden, neki is külön szerződése van, jövő héten lesz bejárati ajtó csere szintén külön cég illetve külön szerződés, vízvezeték csere is lesz arra is külön vállalkozó lesz de azt még nem kezdtem el intézni mert arra most nincs lóvé de majd az adoviaszaterités után márciusban kerítek rá vállalkozó kedvű vállalkozót
2022. jan. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!