Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hasznosítjátok a lyukas zoknit?

Dagadozó Agy kérdése:

Hasznosítjátok a lyukas zoknit?

Figyelt kérdés

Nagy pazarlás egyből kidobni a kilukadt zoknit. Egy csomó mindenre jó lehet még, pl rongybabát kitömni, fáklyát készíteni, betömni esővízgyűjtő hordó kifolyó nyílását, stb. Ha nem nagy a lyuk, akár még hordani is lehet ha nem kell levenni a cipőt mások előtt.


Ha újrahasznosítjátok, írjatok jó ötleteket és tapasztalatokat.



2022. febr. 4. 18:11
A kérdező szavazást indított:
kidobom
lyukasan hordom
megvarrom
újrahasznosítom máshogy
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én megvarrom, stoppolom, addig hordom, míg véglegesen használhatatlanná nem válik.
2022. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Az Usa-ban minden fehérneműt csak egyszer hordanak, sosem mossák ki őket, hanem egyenesen megy mind a kukába. Én minden lyukas zoknit összevarrok.
2022. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Én térdzoknit hordok.

Ami kilyukad vagy lerohad azt mindig csak aláhajtom...

...amíg el nem fogy...

:)

2022. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2-es válaszoló: ez komoly? Tényleg? Ez rémes nagy pazarlás. Honnan tudod, hogy ez így van?


3-as válaszoló: pontosan hogyan kell aláhajtani? Mármint ha a lábujjánál lyukad, akkor azt nem lehet hajtani, nem?

2022. febr. 4. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Az Usaban egy zokni nekik annyi, mint neked 10 forint. Szóval inkább vesznek egy másikat, mint hogy mossák őket, az macerás, meg lehet, hogy többe kerül. Rokonaim élnek kint: 30- 40 darab zoknikat vesznek minden hónapban.
2022. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, nekem ezt egy kínai kisfiú mondta anno. Teljesen megdöbbent, hogy nálunk a gyerekek torna óra után elviszik kimosni az atlétát meg a zoknit, mert ők mindig kidobják használat után.

Én mindig több azonos zoknit veszek, ha kilyukad egy, van másik belőle. A lyukasakat megvarrom, párosítom, és otthon, a kerti munkáknál azokat veszem fel.

2022. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

ha gondolod kérdező, ha kilyukad a zoknim, elküldöm neked újrahasznosításra

ugyanis

nem babázom

nincs hordóm

nem használok fáklyát

2022. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 marhaságokat beszél
2022. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

nekem van egy brit ismerősöm aki ritkán fürdik, és emiatt büdös

nem hajléktalan, echte brit, nem bevándorló

na most akkor az angolok mind büdösek?

2022. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Megvarrom amíg csak lehet, de ez általában csak egyszer van. Utána jól kimosom, lehet belőle törlőrongy ha nagyobb, a sajátjaimat (titokzoknik) sminklemosónak használom.
2022. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!