Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyitot rendszerű központim...

Nyitot rendszerű központim van és szeretném 4m elvinni kint a föld alatt?

Figyelt kérdés
Van egy hátsó műhelyem. Abba szeretném a központiból a fűtést kivitelezni. A gond hogy van ott kb 4 m ami nyitot tér ahol a földbe menne a cső. Ha fagyhatár alá viszem + amennyire lehet leszigetelem van értelme ott elvinni a csövet? Tudom hogy vissza fogja hűteni a föld valamelyest de ha már 50-70fokosan ér hátra a víz akkor nekem megfelelne. Teljesen levalasztanám vagyis elzárjatóvá tenném ha gond van vele letudjam választani. A másik ami lehet probléma hogy alsó csövezésű a fűtésem(radiátorok) ezt pedig megkellene emelni hogy a garázs kapu felett menjen el. Ha fűtésre alkalmas lenne a megoldás a fagy miatt nem gond mert akkor feltöltetem fagyálóval a rendszert ennyit megérne. Csak nem szeretnék úgy járni hogy megcsinálom utána pedig 30 fokos víz megy hátra mert az azért kevés lessz. 4m lelépve de inkább számoljunk 6m amit a földbe megy szabad ég alatt. Szerintetek ez kivitelezhető?

2022. febr. 8. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!