Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik szolgáltatónál érdemes...

Melyik szolgáltatónál érdemes kábeltévétre előfizetni? Digitális vagy sima kábeles a jó?

Figyelt kérdés
T-Home,Digi vagy ami még itt a városba van a Fibernet.Nektek milyen van mennyire vagytok megelégedve?Mennyi kiadással jár ez havonta?
2010. szept. 11. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném,hogy telefonra és internetre nincs szükségem,mert az már van.
2010. szept. 11. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Digi a legolcsobb szerintem ,és jó is .

[link]

2010. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, jó a Digi. Én két éve akartam hozzájuk átszerződni, de nem lehetett.

Az utcánk egyik felén ugyanis van Digi, a túloldalon nincs. Megkérdeztem tőlük személyesen az ügyfélszolgálaton, hogy nálunk mért nem lehet bevezetni. Azt a választ kaptam, hogy a cégnek csak társasházakban éri meg kiépíteni a hálózatot, családi házakban, egy előfizető miatt nem éri meg nekik kihúzni azt a pár méter kábelt.

Úgyhogy ennyit erről. Maradtunk upc-sek mint már lassan 20 éve. Nálunk egyébként sima, nem digitális kábeltv van és 15Mbps-os net.

2010. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thome tv-t is köthetsz sat tv-t. 3e körül lenne a havija és 55 csatorna kb. Nagyon szép a kép de a beltérije Sagem nagyon szar. Elég sokszor lefagy de már ugy tudom másikat adnak. Én már lassan 1 éve tapasztalom, amúgy érdemes ugy felrakatni a parabolát, hogy ha télen ráesik a fejre a hó le tudd pucolni, meg talán 2-szer volt olyan mikor vihar volt, hogy 5 percre elment a jel. Akkor éri meg parabolás vagyis a digitális adás ha van mondjuk egy plazma, lcd, led tv-d sima tévéhez jó a kábel is, viszont ezekhez a tv-khez kell a digitális adás mert nagyon szép a kép, élénkek a színek. Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!