Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet keresztszemes...

Hol lehet keresztszemes hímzés mintát nyomatni fényképről?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy elküldök egy fényképet a kívánt mérettel, majd visszakapom textilen a nyomatot a megfelelő színes cérnákkal, beszámozva, hol milyen színnel / árnyalattal kell hímezni. Van valami ötletetek?

2022. febr. 16. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Jé én egy időben csináltam ilyet, még jó régen képzőművész diákként :D De ott nem a megrendelő küldte a képet, hanem meg volt adva egy kép vagy egy téma és hogy hányszor hány négyzet legyen és maximum hány színből álljon. Azt pedig utána legyártatták sok példányban ugye, s csomagolták fonallal együtt, s aztán eladták ugyanazt több vásárlónak. Nem tudom, hogy ilyen egyedi, egy példányszámos megrendelést megéri-e valamelyik hímzőfonalas cégnek bevállalni, mert nem hiszem, hogy fizetnének érte az átlag vásárlók, s így is kicsi a piaca. Persze akár nem tartom kizártnak, ha azóta már automatizáltan meg tudják csinálni... Láttál ilyen céget? Vagy csak képet, amit jó eséllyel valaki magának kihímzett?
2022. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet szerintem nem csinálnak sehol. Magadnak esetleg annyit tudsz csinálni, hogy léteznek konvertáló programok (cross stitch pattern maker), ahova feltöltöd a fényképet, megadod a felbontást és a használni kívánt fonaltípust és a program készít neked egy nyomtatható mintát.
2022. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Valaki megkért járjak utána.

Köszi a válaszokat.

2022. febr. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!