Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki a digi tv-nél van mennyire...

Aki a digi tv-nél van mennyire elégedett a szolgáltatással?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincsen vele baj, de ha késel a befizetéssel brutál összeget csapnak hozzá.
2022. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ez a gondom. Telekomnál vagyok jelenleg, és most váltottunk erre az optikai kábelre, és vállalhatatlanul pocsék lett így a szolgáltatás. Fel szeretnénk mondani, csak kéne helyette valami más. Átvertek minket ezzel nagyon.
2022. febr. 23. 21:36
 3/19 anonim ***** válasza:
A diginél tökéletes az optikai kábellel a vétel.
2022. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok vagy 10 éve. Itt is optikai van már.
2022. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1000-es netet ígértek, és 80 körüli van csak. Valamint az új box gyakorlatilag használhatatlan. Semmilyen tudással nem rendelkezik, a legalapvetőbb funkciók sincsenek benne. Kínszenvedés így ezzel bármi.
2022. febr. 23. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Internet nálunk jó (1000-es), volt hogy 4-en nyomtuk itthonról (férjem, én, gyerekek) teams, zoom, skype, teljesen akadásmentes volt.

A tévét viszont nem kértem, nekünk nem tetszett az adó lista. Abból a t-home jobb.

2022. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5# mit ígérnek az mindig a maximum. A szerződésbe ott van a minimum érték is. Ha nem megy alá, nemszólhatsz semmit. Ez minden szolgáltatónál megvan.

Nekem digi mobilkártyám is van. Nem mindenhol műkszik, de ahol igen( városok) ott jó a net azzal is.

2022. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hetes, de nekem ennyi korábban is megvolt, így akkor engem konkrétan átvertek, hogy váltsak, de semmivel nem kapok jobb szolgáltatást, sőt rosszabbat.

Amúgy ez a digi tv-s box milyen? Könnyen kezelhető, felvételi opció van benne?

2022. febr. 24. 07:05
 9/19 A kérdező kommentje:
1000-es netet ígértek a korábbi 100-as helyett, azért van egy kis különbség. Csak a net miatt váltottunk, de az olyan, mint volt.
2022. febr. 24. 07:08
 10/19 anonim ***** válasza:

Nálam nincs box, semmi ilyesmi, nem is volt. Talán külön kell kérni. Bejön az optikai egy routerbe( ők hozták), amiből kijön a tv,telefon, netek. Ennyi, persze wifit is adja.


Sajna minimális sebesség mindenhol megvan. A sebesség részben tőlük, másrészben tőled is függ. Ha a te rendszered képes rá, de övék nem tud annyit, akkor tudsz reklamálni, hogy szerződést szegtek.

2022. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!