Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak azok a vastag, nagy...

Vannak azok a vastag, nagy átmérőjű gyertyák. Szokott megmaradni viszonylag sok "maradék", mert nem égnek el jól. Mit lehetne csinálni a megmaradt anyaggal? Ti ki szoktátok dobni?

Figyelt kérdés

Nálatok maradvány nélkül elégnek ezek a fajta gyertyák?


Mi nem fogunk gyertyát önteni, de amúgy ezeket még fel lehetne használni gyertyaöntéshez? A külső anyaga kicsit másnak tűnik. Ha valaki ért ezekhez a gyertyákhoz, ezt is jó lenne, ha elmagyarázná, hogy kétféle anyagból van a gyertya vagy valami eljárás miatt tűnik más anyagúnak a "külső" része?



2022. márc. 24. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
A férjem mindig tervezi hogy majd felhasználja őket új gyertyákhoz. Aztán amikor nincs itthon, kihajigálom mindet.
2022. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A maradékot beolvasztom és abból modellezek.

De tudsz csinálni saját gyertyát is, csak kanócot kell venni hozzá, esetleg illóolajat, ha natur volt a gyertya.

Esetleg húsvétkor tojásfestést is lehet vele csinálni, ám ott is marad maradék a nyakadon.


Ám ha nem fogtok gyertyát öntögetni, akkor minek tetted fel a kérdéseket, ha nem tervezel vele semmit se csinálni?


1-es kommentelő, jó hogy tiszteletben tartod a párod...

Volt ilyen exem nekem is... Aki adott alapanyagaimat kidobálta, mert szerinte szemét...és adott projektjeimet akadályozta.


Kiadtam az útját, haladtam a projektekkel és ámuldozott a kiállításomon és adott termék népszerűségén.


Hagyd a cuccait, mert lehet neked kacat, másnak kincs...

2022. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!