Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka? Többi lent

Mi lehet ennek az oka? Többi lent

Figyelt kérdés
A szobámban egy ideje nagyon magas a statikus feszültség. Tavaly nyár óta időnként pattogást hallok a fal felől. Először azthittem, bogár de mostmár tudom, hogy a kisülések. Engem nem ráz meg soha de aki bejön a szobámba és keresztülmegy a helyiségen, azt igen. Ráadásul a laptophoz csatlakoztatott fejhallgató is bezúg néha, illetve ha valaki odajön hozzám akkoris. Mi okozhatja? Szigetelt lamináltpadló van, a levegő valószínűleg száraz. De ez csak tavaly óta áll fenn, mármint a feszültség és az asztalnál a legerősebb, ahol a router és a laptop is egésznap megy. Mit lehetne tenni?

2022. ápr. 5. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik és röhögni fogtok, de tavaly óta rendszeresen maszturbálok ebben a helyiségben ruhán keresztül, tényleg nagyon sokat. Lehet ez az oka?
2022. ápr. 5. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
OMG! 😂😂😂
2022. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a dörzsölés statikus elektromossággal mindent feltölt, akkor végül is elképzelhető ok.
2022. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na de ilyen mértékben? Párásításra gondoltam, csak nem tudom milyen párásítót vegyek, hideget vagy meleget. Aztmondják, a hideg ködöt csinál.
2022. ápr. 5. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!