Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdőbe milyen gázüzemű...

Fürdőbe milyen gázüzemű konvektor vagy melegítő létezik?

Figyelt kérdés
22 éve vettük a fali gázkonvektort, nem keményes. El van dugulva a szelet, tegnap nézte gázos, de azt mondta nem ért hozzá, de már ne használjuk, mert kormol. Tökéletesen működött eddig, fürdés előtt volt bekapcsolva hogy meleg legyen a fürdő. Mindenképp gázra csatlakozott konvektor kellene.
2022. ápr. 6. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Most csak kéményesek vannak. Irjad be a keresőbe
2022. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kéményes nem jó, kicsi a fürdő és az ablak mellett a gázbojler van.
2022. ápr. 6. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Elektromos olajradiátor esetleg? Én azt használok a fürdőben (nyilván nem tolom a zuhany alá..), mert semmi más fűtési lehetőség nincs. Fürdés előtt bekapcsolom, a végén meg ki, nem melegít órákat, így nem lehet kiugró a fogyasztás.
2022. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő helyre elektromos panel, vagy gyors ventilátoros melegítő. Ez utóbbi ne a kád/ zuhanyzó fele fújjon, mert az nem jó a vizes testnek.

[link]

2022. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsi a fürdő mint írtam és a fali konvektor a mosógép oldalon van a sarokban, de nyilván olyan magasságban hogy ne égesse a mosógépet. Nekem olyan kellene ami viszonylag olcsó és nem fogyaszt sokat, na meg gyorsan bemelegít és nem romlik el hamar. A konvektor ami van, 22 éve vettük fuego M bartolini fali konvektor és tökéletesen működött eddig, de eldugult a szelep és a 3 fűtési kerámiapenelből csak 1 ég, lehetne még használni, de kicsit kormol és már nem is gyártják ezt.
2022. ápr. 7. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Jófogás, Vatera.


Egyébként nem ismerem amit írsz, de hova szellőzik ami neked most van?

A fürdőbe, vagy van parapet nyílása?

2022. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi külön szellőző, épített házam van, 22 éve építettem és ahogy beköltöztünk ugye egyből megcsináltuk a fürdőt és vettünk gázbojlert meg a fuego konvektort, az eladó ajánlotta. Jött a gázszerelő, beüzemelt mindent, de nem tért ki a szellőzésre. Tehát csak ott van a falon, sokszor volt gond ha túl meleg volt a fürdő akkor a bojler vagy a konvektor kikapcsolt, mert ugye nem kapott levegőt. A szellőzés csak annyi hogy ablak nyitva a fürdőbe fürdés után. De kémény nem megoldható, mert a fürdőben ahol a konvektor van, az a falsarok a nappalihoz tartozik, nem lehetne oda kéményt tenni külön a konvektornak.
2022. ápr. 7. 11:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem konvektor és gázszerelési üzletet és ezt a fuegot már nem gyártják. Javítása is drága lehet, de még megpróbálok egy másik gázszerelőt, hátha meg tudná csinálni.
2022. ápr. 7. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!