Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok olyan megbízható...

Hol találok olyan megbízható céget ami napelem rendszer telepítéssel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Budapest mellett lenne az ingatlan.

2022. ápr. 24. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a neten.
2022. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel óriási üzlet a napelemek telepítése, ezért már több ezer cég foglalkozik ezzel.

A Googlébe ha beírod, hogy "napelemek telepítése" 120.000 találatot ad ki.

2022. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem megbízható kell akiről van vélemény. Akit ajánlanátok ti magatok is.
2022. ápr. 25. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha két héttel korábban kérdezted volna, akkor ajánlottam volna azokat akik a szomszédomét szerelték fel, de mivel éppen pár napja kapott egy közel 100ezres elszámolószámlát a beígért és elvárt nullás helyett, így ezt a céget már nem tudnám jó szívvel ajánlani.
2022. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj. Nekünk két rendszert is építettek a tavalyi évben, az egyiket a családi házunkra, 5 kilowattnyi beépített teljesítménnyel, egyet pedig az ipari csarnokunkra, 50 kilowattnyi beépített teljesítménnyel, mindkét rendszerrel maximálisan meg vagyunk elégedve, és a céggel is, minden gördülékenyen ment, jó szívvel ajánlom őket.

2022. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. ápr. 29. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2022. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a nevük sem tetszik, hogy "sunyi"...
2022. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy poén? Amúgy "sunyi"-nak semmiképpen nem "sunyi", max "sunny", ami amúgy angolul naposat jelent. A válasz amúgy elsősorban a kérdezőnek szólt, neki se kötelező megfogadnia. Amúgy a napfény mindent fölmelegít, mindent forróvá tesz, úgyhogy valószínűleg nem véletlenül hívják a Sunny System-nek a cégvezetőjét Forró Attilának. De ez csak a poén helye volt.
2022. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!