Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A klíma tisztítását magad...

A klíma tisztítását magad végzed, vagy szakembert hívsz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 14:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha magad tisztítod, akkor milyen terméket használsz hozzá?
2022. ápr. 28. 14:40
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szakembert hívok, de csak azért, mert ez szükséges ahhoz, hogy a garancia érvényes legyen.
2022. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A garanciaidőn túl is szakembert fog hívni, vagy maga tervezi tisztítani?
2022. ápr. 28. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szerintem inkább én fogom, mert pár perces munka és nem szívesen fizetek érte ennyit. De ez még évek, szóval nem néztem még utána, hogy milyen szert kéne hozzá venni.
2022. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. ápr. 28. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, de ha pár perces munka, akkor az a szakember nem végezte el a takarítást, csak egy papírt adott róla. Egy tisztítás eleve úgy kezdődik, hogy le kell szerelni az egész klímát és magasnyomású mosóval és gombaellenes készítményekkel alaposan átmosni. Ez még barátok között is legalább egy teljes órát igénybe vesz mindennel együtt. Én a helyetekben keresnék egy normális szakembert, mert így néhány év múlva mehettek majd a pulmonológiára.
2022. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Az lehetséges, nálunk annyit csinált, hogy levette a burkolatát, papírtörlővel áttörölte, majd lefújta valami sprével ezt is meg a klímát is, visszarakta a fedelét és ennyi volt, 10 percnél biztos nem több. Még viszonylag új a klíma, de idén akkor keresek inkább mást.
2022. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyen tisztítás alkalmával a kültéri egységet is alaposan kitisztítja a szakember?
2022. ápr. 28. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

5 év gari lesz rá, így 5 évig évi egyszer szakít hívok.

a normális tisztítás az az, ha leszedik a burkolatát, egy ponyvából készült izét alá raknak és átmossák a hőcserélőjét. Teljesen felesleges emiatt leszedni.

2022. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Klímától függ, hogy melyik módszerrel tisztítják?
2022. ápr. 28. 18:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!