Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehet hosszabb távon...

Milyen lehet hosszabb távon egy autóban lakni?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám,aki most állt neki kialakítani egy lakrészt egy régi Volkswagen transport hátsó részében.


Elmondása szerint lesz benne egy kanapé ami ággyá alakítható, mosogató tálca,egy kis zuhanyzó,wc.


Én megmondom őszintén nem tudom elképzelni,hogy hogyan fog ez működni,de szurkolok neki kíváncsi leszek rá.


Valahol megértem,mert azt mondta,hogy 27 éves pénze nincs egy lakásra, eladósítani nem akarja magát egy életre.



2022. máj. 24. 14:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Transporter
2022. máj. 24. 14:29
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És ezt hol kivitelezi, van saját telke amin lenne ez a kocsi (kvázi mint egy mobilház) vagy kint az utcán valahol leállítja a kocsit és ott fog lakni?
2022. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

"egy kis zuhanyzó,"


Érdekes lehet fekve zuhanyozni, mert felállni nem tud benne!

2022. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

"Milyen lehet hosszabb távon egy autóban lakni?"


Nyomorúságos!

2022. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Utcán tilos, pillanatokon belül feljelentik a közterületesek. VAgy a környékbeli lakók.

Ha meg van saját telke, akkor miért nem valami faházat csinál?

2022. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Pont erre gondoltam!:)


Kicsit túl van tolva az elképzelés a vécével és a zuhanyzóval.

Plusz kanapé, mosogató,...

2022. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Őszintén mondom fogalmam sincs.

Azt is eltudom képzelni amilyen egy érdekes egy gyerek,hogy az üzem területén ahol dolgozunk közvetlenül a bejárat elé leparkol.

2022. máj. 24. 14:44
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát az vicc kategória, ha bárhol csak úgy leparkol és ott lakik elég hamar "eltakarítják" onnan...

Ha meg valóban van telke, akkor értelmesebb lenne inkább egy mobilházat venni rá, használtak is vannak olcsóbban.

2022. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Annyit tudok erről elképzelni, hogy alszik benne (télen sapkában, télikabátban, vastagon felöltözve egy hajléktalan szálló, vagy nappali melegedő közelében, ahova bejár (nagy)vécézni és fürdeni.

Éjjel vödörbe brunyál.

...és akkor még a parkolási díjról nem beszélgettünk...

2022. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
9. Az illegális amit te írsz! Tilos közterületen kocsiban lakni és aludni.
2022. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!