Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen település Beled?

Milyen település Beled?

Figyelt kérdés

Nem, nem a te beled, meg senki bele nem érdekel, mielőtt valaki elkezdene vicceskedni.

Ez a település Győr-Moson-Sopron megyében található, és érdekelne, hogy milyen hely? Mennyi roma van? Akik vannak azok normálisak, vagy félni kell tőlük? Biztonságos hely? Kell remegni, ha lerakom az autót, vagy kell félteni nagyon a családi házat? Munkalehetőség a környéken van?

Jelenleg Borsodban élek egy faluban, és két méteres kerítést húztam, meg kamerát, riasztót telepítettem, meg három kutyát tartok, mert a település 80%-a rosszabb fajta roma. Jó lenne innen szabadulni, és Győr felé gondolkodom, dolgoztam arra, és jó élményekkel jöttem haza, viszont ez a település nem tudom milyen.

Nyilván olyan emberek véleménye érdekel, akik ott laknak/laktak, vagy járnak oda sűrűn, esetleg a jàrásban laknak. Azt tudom, hogy kapuvàri járáshoz tartozik.


2022. máj. 25. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
A wikipédiàn megnéztem, ott azt írják, hogy a 2011-as adatok szerint 0,3% roma van, de az én településemen is hasonlót írnak, mégis a 80%-a az, ezért kérdezem.
2022. máj. 25. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Küldök 3 telefonszámot:


Beledi Rendőrőrs

Cím: 9343 Beled, Rákóczi utca 181.

Telefon: 96/257-156


Önkormányzat

Csizmazia Zsoltné szociális ügyintéző 96/594-175


Általános iskola

Cím: 9343 Beled, Rákóczi u. 122.

Telefon/fax: 96/257-144


De a postahivatalban is szoknak segíteni lekáderezni. (Valamikor online értékesítéssel foglalkoztam...) De Te nem személyes adatokhoz akarsz hozzáférni, hanem kistérségi nemzetiségi adatokhoz... Arról meg nyilatkozhatnak.

2022. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Élhető.

Én jobban Répcelakot ismerem, ami a szomszéd város, de ott sincs semmi ilyesmi probléma.

2022. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!