Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betörők ellen valami hatásos...

Betörők ellen valami hatásos védelem?

Figyelt kérdés

Vettem egy tanyát, van egy kis házikó is ott. Még nincs berendezve, de szeretném hétvégi háznak.

Telekszomszédokkal már beszélgettem, többhöz be is törtek már. Van akinek kamera is van kint, másnak riasztó de volt aki méregre vagy áramra figyelmeztető táblát tett ki de mindhiába. Símaszk, kesztyű és megoldják sajnos.

Van valami megoldás ami jó lehet? Kivonuló szolgálat? Esetleg közvetlen a rendőrségre nem lehet riasztót beköttetni? 2-3 illetve 1-2 kilométerre vannak falvak, a környéken gyakran mozognak vadászok és mezőőrök.

Ilyen adottsággal mit ajánlanátok?



2022. máj. 29. 18:16
1 2
 11/13 Japán Gulyás ***** válasza:
#10: Valószínűleg a tanúvédelmi programban résztvevők felügyeletével kevered - ők valóban kérhetnek és kaphatnak olyan külön rendőrtisztet aki akár riasztó által küldött üzenetre is kiszáll, de a rendőrség nem nyújtja ezt a szolgáltatást közönséges civilek vagyonvédelmére. Ha kiszáll a rendőr a riasztóra akkor nem a riasztó van közvetlen rendőrségre bekötve, hanem a távfelügyeleti cégnél jelez akiknek a diszpécsere riaszthatja a rendőrséget pl. kamerakép vagy riasztó üzenete alapján.
2022. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna érdeklődni, utána vásárolni. Mostmár mindegy. Vagy nem tartasz ott semmi pótolhatatlant és még nyitva is hagyod,hogy ne rongálják az ajtót, ablakot. Vagy leköltözöl és kutyákkal várod őket. Kitartással talán leszoktathatod őket, hogy hozzád akarjanak hívatlanul látogatóba menni.

Aranyszabály: ha ingatlant veszel, előtte a szomszédokat, környéket, kocsmát csekkolni! ;-))

2022. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 8-as vagy a 9-es a hülyébb??

Nem tudom eldönteni...

2022. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!