Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a társasházi...

Mi van akkor, ha a társasházi közgyűlésen kevesebb tulajdoni arány lett számolva és megismételt közgyűlést tartott a képviselő, de aztán kiderül, hogy az első is határozatképes lett volna?

Figyelt kérdés

Én vagyok a jegyzőkönyv vezető és nem tudom ilyenkor mit kell csinálni.

Valahol rögzíteni kell a jegyzőkönyvben hogy el lett számolva?

Tudom hogy fordított esetben nagyobb baj van mert akkor érvénytelen a közgyűlés, de azért így is gond nem?



2022. máj. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Abszolút semmi nincs. Ezt nem kell megemliteni a jkv - ban, és nincs is jelentősége.
2022. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az első jkv-nál úgy írtuk hogy a képviselő megállapítja hogy határozatképtelen a közgyűlés. Csak az meg úgy béna ha közben beírom, hogy 52% van jelen ezért határozatképtelen.


Akkor van, ha az elsőre valaki eljött de nem jött el a megismételtre.

Mert akkor joga sérülhetett...

2022. máj. 30. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Akkor viszont írd bele nyugodtan, hogy a korábbi hibás tulajdoni hányad számítás miatt a megismételt jegyzőkönyv kelt ekkor és ekkor...
2022. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!