Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs saját lakásunk, nagymama...

Nincs saját lakásunk, nagymamamnal lakunk.. Csak, ez a lakás 3 ember néven van, az egyik az anyukám. Nincs arra jelenleg pénzünk, hogy saját házat vegyünk. Szerintetek ez baj, hogy itt lakunk? Vagy mit lehetne kezdeni? Kérek ne piszkáljatok.

Figyelt kérdés

#ház #lakás #Nincs saját lakásunk
2022. jún. 2. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Miert zavar ez teged?
2022. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne baj?
2022. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. Mi is a nagyiekkal laktunk amíg mi kicsik voltunk. Imádtam.
2022. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

En is ugy nottem fel hogy a szuleim a mamanal laktak. Gyerekkent normalisnak tunt nekem, de kesobb lattam hogy mas ismeroseim a szulei sajat hazaban laknak es a mamahoz atmennek hetvegente. Kesobb mar zavart hogy nem olyan klasszikus csaladban vagyok hogy anya, apa gyerekek hanem ott a mama is. Meg a csonka csaladokban is jobb, ha a szulonek van sajat haza, lakasa.

Mar nem lakom otthon mert felnott vagyok es vettunk sajat hazat de biztos nem laknek anyamnal felnottkent ugy hogy van gyerekem. Amugy anyam meg a mai napig a mamanal lakik, most mar megkapta a hazat de sok a nezetelteres koztuk. Ha en is ott laknek a felesegemmel akkor az azt jelentene hogy a gyerekem egy fedel alatt el a szuleivel, nagyszuleivel es a dedoreganyjaval :D . Abba bele sem kezdek mi lenne ha a tesom is ott lakna a gyerekevel meg a parjaval.

Nem tobb generacios hazrol beszelunk, hanem csak egy egyszeru csaladi hazrol van szo.

2022. jún. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor baj, ha nem jöttök ki és nem fértek el. Ha jól kijöttök és elfértek, nem baj.
2022. jún. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Konkrétan mi a problémád ezzel?
2022. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elvből nem válaszolok privikre - nyugodtan kiírhattad volna ide is.

Szerintem túlaggódod. Miért kéne bárkinek tudnia, hogy ahol laktok, az kié... Hacsak el nem mondod...


De egyre többen laknak bérelt lakásban - na és...?

A ti helyzetetek ennél sokkal jobb.

2022. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Szinten a keretlen privatodra valaszolva: az honnan jott le neked, hogy nem 'sajat' a lakas, amikor te magad irod hogy anyukad az egyik tulajdonos? Ezen az alapon en se a sajat lakasomban lakom, mert a felesegemmel felesben kozos tulajdon papiron es a valosagban is?


Az orszag nagy resze berelt lakasban lakik marol holnapra, minden honap stressz hogy vajon a tulaj mikor teszi ki oket vagy emeli meg a berleti dijat mert csak, ehhez kepest te mire panaszkodsz?

2022. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
8: jogos... ezt át is ugrottam (7-es voltam), hogy az anyja is tulajdonos.
2022. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi szégyellnivaló ilyen árak mellett. És nem vagy egyedül, nagyon sok ember nem engedheti meg magának a saját otthont.
2022. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!