Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kifényesedett fordított bőr...

Kifényesedett fordított bőr tisztítása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy szandálom, aminek a talp belső része szürke fordított bőr. Mivel ugye a szandált zokni nélkül hordjuk, a fordított bőr azon része, ahol érintkezett a talpammal, lábujjaimmal kifényesedett és befeketedett, szabályosan látszik a lábam lenyomata a szandál talpán. Engem különösebben nem zavar, de elég ramaty látvány, főleg miután leveszem a szandált, de az utcán is látszik, ahogy a fekete elszíneződés elüt a szürke színtől. Hogyan lehetne tisztítani, hogy a bőrt se tegyem tönkre?

2022. jún. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan sehogy.


Ez úgynevezett patina, ez a valódi bőr természete.

2022. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de erre a gyártók miért nem gondolnak? Van más szandálom is, aminek a talp belső részének anyaga és színe megegyezik a kulső részével, ami ugye nem fordított bőr. Elszíneződés ott is megfigyelhető, de távolról se ilyen ramaty látvány.
2022. jún. 15. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Konstrukciós hiba.


Írj a gyártónak és kérj egy vadonat új, ugyanilyen szandalt!

2022. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szappan, körömkefe, víz. Sikáld le a zsíros koszt, ha még lejön. Ne napon szárítsad
2022. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!