Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 2021-es napelemes pályázatba...

A 2021-es napelemes pályázatban az alábbiak hogyan voltak?

Figyelt kérdés

Nem minden érthető számomra eddig.

De az alapeset. 2017-ben vásárolt családi házban lakunk, Budapest vonzáskörzetében (Dunakanyar).

Mivel a férjem lakását adtuk el, így a ház is az ő, 100%-os tulajdona. Akkor is és ez azóta is így van.

Ezek szerint csak az ő jövedelme számít a pályázatnál? Kiszámoltam ugyanis a közös jövedelmet a 2020-as évre, és pont átlépjük a határt, mivel én gyeden voltam, de dolgoztam is. A gyed egyébként számít? (Amennyiben én is számítok, mint egyébként telekönyvön kívüli tulajdonos-pár milliós hitel miatt így szerepelek)

Köszi a válaszokat!



2022. szept. 13. 00:02
 1/3 anonim válasza:
Csak az ő jövedelme számít ebben az esetben.
2022. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben utána olvastam és én is erre a véleményre jutottam, de a megfogalmazás nem mindig egyértelmű. Viszont 1-2 helyen elég határozottan írták. Remelem meg tudjuk pályázni, talán nyerhetünk is. Ki tudja. De próba szerencse. :)
2022. szept. 28. 17:59
 3/3 anonim válasza:
Ha a tulajdoni lapon nem szerepelsz, akkor nem számít a jövedelmed.Sok sikert a beadáshoz! Ha bármi kérdésed van, írj privátban. 1es voltam.
2022. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!