Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mostanában másnak is problémás...

Mostanában másnak is problémás a Vodafone-nál internet-befizetéssel csekk útján, konkrétan mi és mit lehet tenni (többi lent) ?

Figyelt kérdés

Nem küldik a csekket, csak üzennek, hogy elmaradás van és korlátozni fogják majd kikapcsolni a netet.

Telefonon 1 óra várakozassal el lehet őket érni az ügyfélszolgálaton, ahol közlik, hogy majd jon5a csekk, átállás volt stb, ne aggódjunk. Azóta jött SMS is, hogy fizessünk. Mire, ha nincs csekk? Bankira nem tudunk áttérni, de ha tudnánk is biztosabb a csekk alapú fizetés.

Személyesen is bementünk már, ott adtak valami papírt, hogy ne lehet vele fizetni a piacon!, igen, a piacon... Ez az Alle Vodafone-nál történt. Szerencsére zárva volt a "pavilon", mert közben kaptam információt, hogy ott verik át az embert, ahol tudják.


Ismerjük, hogy a Voda xar meg egyebek, nem kell írni, szeretném tudni, hogy csupán velünk csinálják ezt, vagy jár más is hasonló cipőben, ill. minden segítséget elfogadok, mert ez 2 hónapja megy és tarthatatlan!


2022. szept. 15. 18:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mivel törölték az idi*ta hozzáröfögését, ezért az előbbi számozások egyel lejebb kerültek és a 8/10 ugrott.


Sorry, de privát üzenetet másolt ide, ami szabályellenes és helyesen törölték is.

2022. szept. 16. 17:27
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

Kinek 0 a szövegértelmezése?


Ezt te írtad:

Nincs annyi pénzünk, hogy fenntartsuk az adminisztrációs és kezelési költségekkel azt a pár tízezer forintot havonta, ami lennen


Hogyan kellene értelmezni?


Amúgy egész nap az ingyenes WIFI mellett ülsz?

2022. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12: Milyen egész nap? Te nem vagy 100!

Nem tartozom magyarázattal, de a szomszéd adja, arra vagyok csatlakozva.

Te biztos egész nap a géped előtt ülsz és jól szórakozol, mert más nincs sivár életedben.

2022. szept. 17. 10:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, biztos az én életem sivár, nem pedig azé, akinek internetre sem telik.


A szövegértéses része nem reagáltál. Vajon miért?

2022. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Csak érdeklődni szeretnék tudtál e előrébb jutni az ügyben!?

2022. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15! Igen, bementem még 1x, bátyámmal az oldalamon, érdekes mód engedték befizetni helyben és nagyon készségesek voltak.


#14! Arra reagálok, amire nekem tartja kedvem. Ultra gáz, hogy szerinted az anyagilag szegény embernek sivár az élete 😂 Nem az, tudod szeretet és boldogság vesz körül, amit te sose tapasztaltál, s tán nem is fogsz; ilyen hozzáállással biztosan nem 😭 És ne feledd, kerülhetsz még te is mélyszegénységbe, és talán lesz melletted szerető család. Mondom, talán... 😂 😂 😂

2022. szept. 17. 21:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Veled nagyon nincs rendben valami.


Írtál egy hatalmas hülyeséget, megcáfoltam. Erre megállapítod, hogy nem tudok szöveget értelmezni. Megcáfoltam azt is az általad írott dologgal.

Elkezdesz személyeskedni, de ha én írom rád ugyanazt, akkor megsértődsz.


Hát gratulálok!


Nem kell olyan hülyeségeket kitalálni, hogy egy bankszámlát több tízezer forint fenntartani havonta.

2022. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!